Nuda!

Okropnie nudny film! Nie podobał mi się! 2/10

• każdy ma swoje zdanie :)

• Czesc..Fajnie by bylo jakbys podal jakies argumenty a mianowicie pod jakim wzgledem ten film jest dla ciebie nudny?Wedlug mnie jest on ciekawy pod kazdym wzgledem-przede wszystkim kulturowym.Mieszkales kiedys pod jednym dachem z ludzmi z tylu stron swiata?Nie wydaje mi sie to nudne a wrecz przeciwnie- po obejrzeniu tego filmu zachcialo mi sie troche swiata pozwiedzac i przezyc chociaz tydzien w Barcelonie.Nie wydaje ci sie to ciekawe znac tyle jezykow i poznac tylu odmiennych kultur oraz polaczyc to z beztroskim,imprezowym zyciem?hmmm a byc moze to zwykla prowokacja?:)

• Mi także film nie bardzo się podobał. Jest nudny i to jest argument. Odliczałam minuty do końca i ciągnęły się w nieskończoność. Główny bohater ma w moim osobistym odczuciu w sobie coś odrażającego - zarówno fizycznie jak i jako człowiek i nie umiem tego wyjaśnić.
      Sam Erasmus jest super sprawą, jest międzykulturowy, rozwijający ale... wątek z dzieckiem które pojawia się i znika, sztywną żoną niezbyt lubianego kumpla która nagle staje się mega pociągająca, mega zainteresowanie wszystkich kobiet totalnie bezbarwnym Xavierem... Dla mnie jakoś trąci wielką mieszanką niczego.
      Daję mu 5 - nota dla mnie neutralna, ponieważ ma dobre zdjęcia, pięknie pokazuje miasto które kocham, rozbawiła mnie scena z Williamiem w łózku z Amerykaninem i podobała mi się końcówka, już w Paryżu. Ale ogólnie zdecydowanie szału nie ma.

• Moim zdaniem, aby zrozumieć ten film w 100% trzeba samemu doświadczyć wcześniej Erasmusa :) Dla pozostałych ludzi rzeczywiście może wiać nudą i jakimś "dziwnym" przedstawieniem świata, ale takie właśnie jest erasmusowe życie.

@ajka_k:
        Nie bez powodu mówi się erasmus-orgasmus :-))) Ja będąc na erasmusie już na imprezach żartowałem "I am erasmus, wanna fuck?", bo nie wiem co w tym jest, ale dziewczyny lecą na erasmusów :P

• Mi też główny bohater jest kompletnie bezbarwny. A film sprawia wrażenie wydłużonego na siłę (po co tyle pokazywać jak on leci do tej Hiszapnii?)

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu:
o