PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=395822}

Smakosz 3

Jeepers Creepers III
3,7 5 114
ocen
3,7 10 1 5114
Smakosz 3
powrót do forum filmu Smakosz 3

Jak to 23 lata po części pierwszej ?

Pierwsza część akurat Smakosz był obudzony i łapał ludzi. Druga część się musiała dziać w takim
razie 23 lata po pierwszej. A 3 będzie się dziać 23 lata po drugiej, więc 46 lat po pierwszej części...

Swoją drogą Smakosz 1 był słaby a 2 to tragedia. Może w 3 części zaskoczy ? Wątpie ;p

KopsonKrk

1 i 2 działy się w tym samym czasie ( w ciągu tych 23 dni ) .

ocenił(a) film na 4
smerfbuffy

Jak to w ciągu 23 dni. Myslałem że jest inaczej

GR44

dlaczego myślałeś że inaczej?
1 i 2 działy się w tym samym roku, a na końcu 2 części widzimy staruszka czekającego aż smakosz obudzi się po 23 latach. W tych dniach kiedy on czeka rozpocznie się 3 część.

ocenił(a) film na 5
GR44

1 i 2 to ten sam czas. W drugiej części jest nawet moment, w którym w radiu w autobusie jest komunikat, że udało się ugasić pożar (który wybuchł w pierwszej części) kościoła co umożliwiło zbadanie krypty pod kościołem gdzie znaleziono te wszystkie ciała z wielu lat. A 3 część dzieje się 23 lata po tym wszystkim czyli w momencie, w którym kończy się 2 część.

ocenił(a) film na 4
darkar1998

dzięki za wytłumaczenie

ocenił(a) film na 5
GR44

Nie ma sprawy ;) Osobiście czekam z niecierpliwością na Trzecią część :D

ocenił(a) film na 4
darkar1998

Trójka też dzieje się w tym samym czasie co jedynka i dwójka. Rozpoczyna się zaraz po porwaniu Darry'ego Jennera a kończy zaraz przed wyjazdem sportowców z części drugiej. Pomieszane z poplątanym, no ale...

ocenił(a) film na 5
WspinaczAstronauta

Dokładnie, ogólnie jestem rozczarowany po części trzeciej. Diabelsko niski budżet widoczny jest na każdym kroku, do tego słabi aktorzy no i story, które w sumie jest zapychaczem. Wszyscy liczyli na kontynuację wydarzeń z dwójki, a dostaliśmy coś o co nikt nie prosił.

KopsonKrk

Jedynka była genialna, zajebisty klimat, druga dobra ale wiadomo jak to z kontynuacjami inaczej trzeba podchodzic. Praktycznie wszystko wiemy i raczej jest to przygoda. Jedni kibicuja demonom inni uciekającym :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones