PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=395822}

Smakosz 3

Jeepers Creepers III
3,7 5 115
ocen
3,7 10 1 5115
Smakosz 3
powrót do forum filmu Smakosz 3

Będzie nakręcony ?

ocenił(a) film na 3

ten film w końcu nakręcą czy nie?

Sol1987

film istnieje, wpisz na youtubie zwiastun i zobaczysz . premiera przewidywana na lipiec - sierpien 2014

ocenił(a) film na 3
smerfbuffy

to dlaczego nie ma tu daty premiery napisanej i pełnej obsady???

Sol1987

Prawdopodobnie film nakręcono już dawno. W takim razie po co zwlekać z premierą? Zapewne nie będzie to arcydzieło kinomatograficzne i w żadnym wypadku nie dorówna filmom oscarowym, ale raczej na straty też się nie zapowiada - nawet najgłupszy horror przyciąga stada fanów na seanse.

Sol1987

Ok, poddaje się. Nie ma oficjalnego trailera, nie ma potwierdzonej obsady, wiec filmu też nie będzie - co prawda na fanpage'u jest napisane, że aktualnie szukają dystrybutora, a co bardziej prawdopodobne - wyjdzie od razu na DVD, ale nie ma ustalonej daty premiery, stąd sądzę, że jeszcze długo poczekamy.

ocenił(a) film na 3
cumartesi

ja zawiastun widziałam,mógłby być jak najszybciej na dvd.

Sol1987

Możesz podać link do zwiastunu, bo podobno to fake jest?

ocenił(a) film na 3
cumartesi

nie wiem czy fake,ale widziałam na cda.

Sol1987

To jest podobno ta wersja zrobiona przez fanów. Czyli oficjalnego zwiastunu nie ma. Gdzieś się doczytałam, że filmu nie zaczęto nawet jeszcze kręcić, więc nawet na DVD nie ma co czekać :). Ech, szkoda.

cumartesi

Na twoim miejscu przestałbym pisać jakiekolwiek posty typu "gdzieś tam", "coś tam", to jest irytujące i zwyczajnie głupie. Jak podaje imbd film ma obecnie tylko scenariusz i jest w fazie produkcji. I tak, wszystkie trailery jakie znajdziecie w sieci (na chwilę obecną) to zwykłe "fejki".

ocenił(a) film na 2
Sol1987

Ma wyjść w 2017.

ocenił(a) film na 3
kryslav

ale na 100%?

ocenił(a) film na 2
Sol1987

Tak podaje imdb.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones