PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31644}

Smakosz

Jeepers Creepers
5,8 39 309
ocen
5,8 10 1 39309
4,5 6
ocen krytyków
Smakosz
powrót do forum filmu Smakosz

Ale dziadostwo

ocenił(a) film na 5

Film się świetnie zaczął. Zapowiadał się naprawdę bardzo dobry horror czy nawet thriller. Film był
fajny, ciekawy i klimatycznie straszny do momentu kiedy się okazało, że ten co zabija, to jakiś
potwór połączony chyba z batmanem, supermanem, wampirem i Bóg wie co jeszcze. Co to wogóle
miał być za zgred. Z nieźle zapowiadajacego się horroru zrobiła się bajka fantasy. Szkoda bo
początek był naprawdę dobry.

sss_111

3 część to dopiero będzie dziadostwo :)

sss_111

Jak najbardziej się zgadzam. Początkowe sceny świetnie, potem... potem to nawet nie pamiętam co było. Tylko siąść i płakać, że taki film doczekał się drugiej części.

ocenił(a) film na 5
lataffiec

nooo...mi ten film polecali bo chciałem coś wypożyczyć....żałosny

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
sss_111

Poważnie?
To horror (przynajmniej teoretycznie) tutaj bajkowe stwory są na porządku dziennym.
A gdyby smakosz okazał się być kolejnym redneck/retard/kanibalem to by dopiero był kanał...

ocenił(a) film na 7
sss_111

> Z nieźle zapowiadajacego się horroru zrobiła się bajka fantasy.
Gdybyś nie wiedział to konwencją horroru jest posiadanie mitycznych i baśniowych oraz fantastycznych PRZERAŻAJĄCYCH stworów i bytów. Ale to tylko takie małe przypomnienie...
A od tego filmu widziałem na prawdę masę, masę i masę gorszych horrorów. Tragicznie nie było. Było dosyć poprawnie i czasami nawet zabawnie (puszczanie oczka w stronę widza vide jazda samochodem tam i z powrotem). A co najważniejsze nie było skrajnie głupio (i nie było typowych w horrorach obecnej ery bohaterów debili), i film był krótki zatem nie było przeciągania na siłę.

ocenił(a) film na 8
sss_111

Właśnie to czyni tę historię niepokojącą. Co strasznego w setnym z rzędu psychopacie? Za to już taka dziwna, nieludzka, niemożliwa do zrozumienia/utożsamienia się z nią kreatura, drocząca się z przyszłymi ofiarami za pomocą tej groteskowej piosenki o sobie samej... brrr. Moim zdaniem film bardzo dobry.

ocenił(a) film na 5
Celestern

Postać zbyt groteskowa by mówić o jakimkolwiek niepokoju.

ocenił(a) film na 8
sss_111

To widocznie mamy po prostu inne poczucia strachu — we mnie właśnie taka groteska budzi największy niepokój. :D

ocenił(a) film na 5
Celestern

No najwyraźniej. Mnie np. straszy w horrorze radio, które samo się włącza.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones