PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658071}

Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski

Smurfs: The Lost Village
6,5 16 354
oceny
6,5 10 1 16354
5,0 3
oceny krytyków
Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski
powrót do forum filmu Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski

Piotr Stramowski- Osiłek
Małgorzata Socha (znowu ta brzydula)- Smerfetka
Maciej Stuhr- Gargamel
Podobno też Margaret i Julia Kuczyńska z Maffashion też mają brać udział.
Moim zdaniem do roli Papy Smerfa świetnie by się nadawał Paweł Szczęsny znany z głosu Zoltana Chivaya z serii gier Wiedźmin. Ciekawie czy to on był w polskim zwiastunie Smerfy PZW głos mi skojarzył do jego. Albo niech dadzą w końcu Piotrka Fronczewskiego do roli narratora lub któryś z tych męskich smerfów. Jakie są Wasze opinie? Jabym tą Sochę nie chciał w tych nowych smerfach bo i tak jej nie lubię jej z tych poprzednich przeklętych filmów.

Serio? Maciej Stuhr będzie przemawiać głosem Gargamela? Bez jaj! Wolałbym usłyszeć już po raz trzeci Jerzego Stuhra, bo on jest idealnie dopasowany do tej postaci.

użytkownik usunięty
davis3

Ale to jeszcze nie wszystko! Kolejna aktualizacja prosto z radio Zet:
Kinga Preis wciela się w jakąś nową postać Smerfowego świata chyba zgaduję że Wierzbinkę ( matkę tych smerfetek)
Margaret-Gradobitka (SmurfStorm) no chyba jaja se robią, jednocześnie będzie śpiewała Blue Vibes. Idźcie z nią do ch*lery!
Modowa k*rwa blogerka Maffashion Julia Kuczyńska-Lolijka (SmurfLily)-a nie Lilijka? LOL
Grzegorz Pawlak- Papa Smerf a już myślałem że Paweł Szczęsny. Grzegorz Pawlak- Śmiałek ze Smerfów czy jak ja nie niego mówię Gaciowiec bo nosi szkocką spódniczkę-gacie.
Grzegorz Drojewski- Ciamajda
Krzysztof Szczepaniak- Ważniak
Barbara Garstka- Rozkwitka (SmurfBlossom).
Na razie wszystko, piszcie opinie co o nich myślicie? Dla mnie to jakaś kompromitacja. Nie za toże POlacy przedłużyli premierę na sam koniec to jeszcze wybierają takie za przeproszeniem k*rwy gwiazdy jak Margaret, Maffashion czy Małgorzatę Sochę! Tych polaków to już do końca porąbało, tyle mam czekać na polską wersję to jeszcze psują nasz dubbing.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones