PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=649608}
6,2 84 641
ocen
6,2 10 1 84641
6,6 32
oceny krytyków
Snowpiercer: Arka przyszłości
powrót do forum filmu Snowpiercer: Arka przyszłości

Po pierwsze, na co chodziła ciufcia? Na wieczne chomiki?
Po drugie, nie wiem jak długa by musiała być ciufcia by pomieścić na tyle dużą populację ludzi by gatunek przetrwał.
Film taki sobie w założeniach głupi jak but.

ocenił(a) film na 7
Crazy_Ivan

Na świnki morskie.

ocenił(a) film na 5
Bokciu

hehehe :D

ocenił(a) film na 6
Crazy_Ivan

na dzieci do 5 lat :)

ocenił(a) film na 5
tojuzniewiem

no tak :D zapomniałem :D

ocenił(a) film na 4
Crazy_Ivan

Na pewno nie biegała na wieczne chomiki, przecież w filmach sci-fi nie może być fikcji.

ocenił(a) film na 5
TriQ

hmmm... mój błąd, zatem to tylko perpetuum mobile...

ocenił(a) film na 5
Crazy_Ivan

Przecież widziałeś dzieci. Jak są mężczyźni i kobiety to będą i dzieci. A zamieszki służyły zachowaniu równowagi, by nie było przeludnienia...

ocenił(a) film na 5
kazaam18

przeczytaj proszę jeszcze raz mój post ze zrozumieniem :) dziękuję :)

ocenił(a) film na 5
Crazy_Ivan

Przeczytałam i nie zmieniłam zdania. Może Ty niezbyt dokładnie oglądałeś film?:D

Crazy_Ivan

a kim ty ku....wa jesteś jakimś znawcą sztuki,krytykiem filmowym,kim ty jesteś chłopcze???jednemu podoba się to innemu/innej co innego.Ludzie którzy nie siedzą od rana w cyfrowym świecie mają tak naprawdę w dupie co ty czy inny psełdo maniak z filmweb napisze,oglądają coś często tak po prostu żeby się na chwilę odprężyć i zresetować od prawdziwego życia o którym ty chyba chłopcze nie masz pojęcia.I nie chodzi wcale akurat o ten film gł...ie.Nie napinaj mięśni bo ci żyłka pęknie.

Crazy_Ivan

a kim ty ku....wa jesteś jakimś znawcą sztuki,krytykiem filmowym,kim ty jesteś chłopcze???jednemu podoba się to innemu/innej co innego.Ludzie którzy nie siedzą od rana w cyfrowym świecie mają tak naprawdę w dupie co ty czy inny psełdo maniak z filmweb napisze,oglądają coś często tak po prostu żeby się na chwilę odprężyć i zresetować od prawdziwego życia o którym ty chyba chłopcze nie masz pojęcia.I nie chodzi wcale akurat o ten film gł...ie.Nie napinaj mięśni bo ci żyłka pęknie.

ocenił(a) film na 5
piosaw

hehehehe
:D

ocenił(a) film na 5
piosaw

też kiedyś byłem jak Ty :) ale pracuję nad tym by to zmienić :)
weź chłopcze na luz :)

Crazy_Ivan

a ha,też taki byłeś.ok
Ivan daj spokój bądź sobą,temperament to fajna sprawa.

ocenił(a) film na 5
piosaw

jestem widzem, który uważa, że świat przedstawiony w filmie nie miał by prawa istnieć, ponieważ doszukałem się w nim kilku błędów :) użyłem kolokwializmu "głupi jak but" po to by dać wyraz mojej dezaprobacie :D
a Ty mi tu kur*ami rzucasz :D wyzywasz mnie od "chłopaczków" :D masakra koleś :D pękła Ci już ta żyłka, która zapewne napompowała się do monstrualnych rozmiarów w trakcie gdy pisałeś słowo ku*wa :D ??

temperament jest OK ale w Twoim wydaniu jest lekko żałosny :)

Crazy_Ivan

Ale mi nie chodziło o ten konkretny film,mam na jego temat własne zdanie i nie chcę się nim dzielić,kre...nie,po prostu.

Crazy_Ivan

Film to film i tyle a życie to życie.Znawcy sztuki filmowej się k..znaleźli i kultura gdzieś prysła..hahahaha

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones