PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9641}

Sok z żuka

Beetle Juice
7,2 178 494
oceny
7,2 10 1 178494
7,8 28
ocen krytyków
Sok z żuka
powrót do forum filmu Sok z żuka
ocenił(a) film na 8
kubakuba_filmweb

Nie jest.

ocenił(a) film na 4
kubakuba_filmweb

Zdecydowanie nie, nie dla każdego, bo nie każdemu ten humor w tym filmie się spodoba. Wynudziłem się setnie, poza Keatonem nie ma kogo tam oglądać + leciwe dziś efekty specjalnie (film próbowałem oglądać i 15 lat temu bez efektu)

kubakuba_filmweb

szczerze to ten film trochę ssie dupę wielbłądowi z zespołem downa ale śmieszny troche wiec ok jest

kubakuba_filmweb

Dobry film bardzo fajny klomat najlepszy był oczywiście Michael Keaton i scena w recepcji była dobra jak Alec i Geena czekali na swoją kolej do tej doktorki i oczywiście scena przy kolacji .

ocenił(a) film na 8
kubakuba_filmweb

Na dodatek rola Keatona godna oscara a tu nawet glupiej nominacji do globow nie ma .

użytkownik usunięty
kubakuba_filmweb

Ponadczasowy - ładnych parę lat go nie oglądałem aż tu parę dni temu przypadkowo się na niego natknąłem i z wielką przyjemnością zaliczyłem ten film jeszcze raz.

Nuuuuda.

kubakuba_filmweb

Dopiero po tylu latach widzi sie co tak naprawde waznego chcial przekazac ten film. Czyli miliosc, rodzina i spokoj. Do tego sami biali aktorzy. A wspolczesne czasy? Jeden wielki rzyg, tandeta i wszechobecke ku..stwo jako normalnosc i codziennosc, tfuu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones