PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=219650}

Ukojenie

Solace
6,8 35 825
ocen
6,8 10 1 35825
Ukojenie
powrót do forum filmu Ukojenie

Ciekawy scenariusz

ocenił(a) film na 6

Nie odkrywczy ale porządny materiał na klimatyczny thriller. Ode mnie szósteczka bo w ogóle nie spodobała mi się realizacja. Od reżyserii, dość chaotychnej, z rwanym montażem, która w założeniu miała dodać filmowi dynamiki, po kiepską pracę ludzi od nagłośnienia, wiele niekorzystnych i niepotrzebnych zdjęć.
Gdyby zrezygnować z próby zrobienia czegoś "nowego" a złożyć z tego klasyczny thriller film na pewno lepiej by sie oglądało. Czasem mniej znaczy więcej.
Mimo wszystko polecam.

Borys_17

Mam bardzo podobne odczucia, film chaotyczny i bardzo kiepska muzyka. Bardzo lubię Hopkinsa w Fracture zagrał po mistrzowsku i spodziewałem się podobnej roli, a tutaj ogromne zaskoczenie na minus, do tego słaby scenariusz i ogólnie mamy rozczarowanie roku. Zalatuje klasą B kina. No poza aktorami z górnej półki, ale przecietnym zjadaczom popcornu pewnie bedzie się podobać, bo taki nowoczesny styl itp..
Ogólnie nie polecam, lepiej pójść na kebaba, za te pieniądze albo na zjawe ;)

Borys_17

Hehehe, jak czytam takie posty to przypomina mi się motyw starego żula, który popijając bimber sąsiada mówi: "rocznik 2015, zbiory z kartofliska północnej części Mazur lekko skropione przedpołudniową rosą..." I nie wiadomo czy taki znawca czy sobie jaja robi. Chaotyczna reżyseria - że co, reżyser co chwila do kibla latał w trakcie kręcenia? Ale "kiepska praca ludzi od nagłośnienia" mnie rozwaliła. No fakt, spóźniali się do pracy i przychodzili na kacu. Widzę że kolega ma podobne zdolności co bohater filmu.

ocenił(a) film na 7
ravmu

ravmu - gratuluję Ci bezbłędnej puenty do tych komentarzy, nic dodać nic ująć :))))

ocenił(a) film na 9
ravmu

i ja dołączam z gratulacjami,ręce opadają jak czytam komentarze tego typu ,więc brawo!

ocenił(a) film na 7
Borys_17

To taki film na jeden raz. Ale bardzo fajnie się go ogląda.
I mówcie co chcecie ale czegoś takiego jak pojedynek dwóch jasnowidzów jeszcze nie było :)

ocenił(a) film na 6
sepultura_fan

I ten pojedynek trwa za krótko a i niczego rewelacyjnego w tym pojedynku nie uświadczyliśmy

ocenił(a) film na 6
Borys_17

Realizacja to jeden z powodów dla których ten film upodabnia się do całej masy przeciętniaków z USA. Scenariusz dobry ale właśnie realizacja..wideoklipowa jakiej nie lubię w takim gatunku filmów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones