PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=776171}

Sicario 2: Soldado

Sicario: Day of the Soldado
6,9 37 908
ocen
6,9 10 1 37908
6,2 13
ocen krytyków
Sicario 2: Soldado
powrót do forum filmu Sicario 2: Soldado

To już mogli nakręcić biografię kogoś bardziej znanego: Ramos, Xavi...

użytkownik usunięty
adamcpdst

jaja sobie robiłeś?

Tylko troszeczkę.

adamcpdst

Heheh

ocenił(a) film na 6
adamcpdst

A scenarzysta to przecie Sheridan z Jagiellonii!

thorin3

Sheridan i Soldado - duet marzeń jak w El Depo Makaay i Diego Tristan.

ocenił(a) film na 7
adamcpdst

Swego czasu Soldado tworzył też konkretny duet z Aritzem Adurizem w Valencii.
Wyśmienity tytuł filmu do tego typu dyskusji :-)

Dark_Wotisuwin

No i Aduriz trzyma poziom mimo lat. Za to Soldado od odejścia z Valencii równia pochyła...

ocenił(a) film na 7
adamcpdst

Dokładnie, wtedy to Soldado był tą wielką gwiazdą, a Aduriz tylko tłem. Ściągnął go Tottenham i od tamtej pory jest z sezonu na sezon coraz gorzej. Teraz dogorywa sportowo na ławce w Turcji, a Aduriz być może jeszcze pojedzie na mundial na stare lata. Taka sytuacja :-)
No i o tym właśnie będzie ten film! Jak się spodoba to nakręcą kolejne części: Aduriz, Negredo, Nolito, ...

Dark_Wotisuwin

Byle nie o Busquetsie, bo to musiałaby być slapstikowa komedia z muzyczką z Benny Hilla. :)

ocenił(a) film na 7
adamcpdst

Filmu o Pedro też bym wolał nie oglądać. Za to zupełnie poważnie ciekawym materiałem na film mogłaby być historia Ivana De La Penii. To taki zmarnowany talent hiszpańskiej piłki, a piłkarz technicznie wybitny.

Dark_Wotisuwin

No fakt i to jeszcze z czasów kiedy Hiszpanie, mimo świetnych indywidualności, nie byli w stanie nic wygrać.

ocenił(a) film na 7
adamcpdst

Tak, najbardziej to mi żal z tamtych czasów Raula, że nie załapał się już do tej złotej drużyny wygrywającej 3 turnieje mistrzowskie pod rząd. To był mój ulubiony hiszpański piłkarz. On i Gaizka Mendieta - ten to miał płuca z tytanu, gość był niezniszczalny w szczycie formy.

adamcpdst

Moim zdaniem jest wystarczająco znany.

ocenił(a) film na 9
adamcpdst

W sukurs przyszedł Tomas Brolin, były reprezentant Szwecji

baraja_2

Tak jest! I jeszcze Guillermo Ochoa

baraja_2

No i Donovan.

ocenił(a) film na 7
baraja_2

No i nie zapominajmy o Wolskim, który w przerwach między treningami w Lechii Gdańsk znalazł czas, żeby zająć się zdjęciami do filmu o Soldado.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones