PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=509402}
5,9 13 729
ocen
5,9 10 1 13729
6,5 13
ocen krytyków
Somewhere. Między miejscami
powrót do forum filmu Somewhere. Między miejscami

Mhm, jedyny plus za Aktorkę, Elle. Półtora godziny siedzenia i nic się nie dzieje, ale cóż, to moje zdanie, a o gustach się nie dyskutuje. ;]
Zgadzam się z Autorami poniżej, rzeczywiście jest realistyczny. Ale jakby się działo ciut więcej, no.

ocenił(a) film na 3
vivicar

zgadzam się. równie dobrze mogłam obejrzeć ten film w przyspieszeniu, czy bez dźwięku, a i tak nic bym nie straciła.
z całym szacunkiem dla pani Sofii i jej wcześniejszych filmów, które widziałam, ale "somewhere...", to w moim odczuciu, po prostu nuda.

ocenił(a) film na 1
vivicar

Podpisuję się pod Waszymi wypowiedziami. Dobrnęłam do 50 minuty w wielkiej męce i przeleciałam resztę. Niektóre sceny, przydługie i nic nie wnoszące. Myślałam, że zakończenie będzie choć powalające, ale i tam niczego nie dostrzegłam. Szkoda czasu...

Madeleine_89

Szczerze, to nie wiem czy było na ekranach kin, ale cieszę się, że mnie na tym nie było. Usnęłabym, a tak to z siostrą komentowałam i śmiałam się. Chodziłam po domu, to już coś robiłam. Och, na prawdę beznadziejny. Myślałam, że coś jednak dotknie mojego serca, klapa..

ocenił(a) film na 5
vivicar

Było na ekranach kin, bowiem jedno z pytań w konkursie "CinemySiti" 5 edycji było o zawód głównego bohatera... Mnie tam się podobał, ale po 1 za krótki, po 2 tak jakbym od początku czekał na jakiś fajny moment, którego się nie doczekałem... Leciuteńkie popłuczyny po rewelacyjnym "MS", ale nie jest to film dla każdego.

MegaTM

Mhm, każdy ma swój gust, a o gustach się nie dyskutuje. c;

vivicar

ja odniosłam wrażenie, że główną postacią w tym filmie, jest samochód :P no i gdyby nie ta córka, to w ogóle by nie było po co oglądać tego filmu, nie podobało mi się, takie o niczym konkretnym.

ocenił(a) film na 3
MegaTM

naprawdę wydał Ci się ten film za krótki? wiele można by o tym filmie powiedzieć, ale chyba nie wpadłabym na to, że jest za krótki:)

ocenił(a) film na 5
zinfandel

Po prostu lubie filmy minimum 1:45... ;) przeczytaj wypowiedź kati91 odnośnie córki.. ciekawe spostrzeżenia

ocenił(a) film na 1
MegaTM

Gdyby ten film miał powyżej 1:45, należałoby go wpisać na listę praktyk zakazanych w dziale "wyjątkowy sadyzm".

zinfandel

Moim zdanie ten film był za długi o niczym. Obijanie w bawełnę, hah.

ocenił(a) film na 5
vivicar

był o czymś, ale źle rozpracowano poszczególne punkty scenariusza... przez co często nudził :)

vivicar

Z tego co przeczytałam...wiem już (prawie) wszystko :-/ To chyba zły znak....bo film powinien zaciekawić i nieco widza zaskoczyć...Może dodam że Stephen Dorff jakoś nie pasuje do tej roli i nie został pokazany potencjał tego aktora...chociaż podobno sam myśli że to jego przełomowa rola i że widok faceta który wypala całego papierosa przed kamerą jest inny,poruszający...

Tamilina

Może producenci uważali, że pokażą coś świetnego, życie codzienne jakiegoś celebryty. Owszem, pokazali, śmiałam się szczerze z tancerek, które okropnie "tańczyły", wiły się po swojej róże -.- Obejrzyj, ale będziesz zawiedziony. To moje zdanie i nie polecam go, o. Jedyny plus to Elle Fanning. Ubóstwiam te siostry. :3

ocenił(a) film na 5
vivicar

Chyba bardziej "rurze"..a dokładniej to "rurach" bo były dwie..taniec? beznadzieja..

soglif3

Ups! Racja. Dziękuję ;) Dwie, zgadza się. Myślę, że to jeden z najnudniejszych filmów jakie widziałam...

ocenił(a) film na 4
vivicar

Nie dałem niższej oceny tylko ze względu na Elle i może zamysł reżyserki, aby pokazać pustkę życia zblazowanego aktora. Nie wiem czy to się udało, bo Stephen Dorph przez cały film szlajał się bez sensu jakby czekając na nowy scenariusz. Dla mnie film średni ale widziałem gorsze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones