PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=669668}
6,4 19 507
ocen
6,4 10 1 19507
Son of a Gun
powrót do forum filmu Son of a Gun

Lepszy od ''Bez Litości '' z Danzelem!Sceny strzelanin genialne!Fajne twarde męskie kino no i mamy naszego rodzynka Jacka Komana super zagrał !Proszę pamiętać że oceniam film w kategori sensacja czyli nie spoób go porównac do The Homesman'' lub Whiplash zupełnie inne emocje!W kategori filmów sensacyjnych Son Of Gun jest bardzo wysoko i juz tam zostanie!Polecam

ocenił(a) film na 6
lupus198116

Sorry ale jak lubie Evana tak zupełnie nie pasowal do tej roli,poczatek nawet niezły,a później totalny bigos.

ocenił(a) film na 8
drsmierc

Taa bigos,akurat...Ten film gniecie takie chłamy co robią ostatnimi czasy amerykańce jak:Bez litości albo John Wick itd można wymieniać bez końca,chłam za chłamem a tu dostajemy dobry klimat,zdjecia,muzyka i historia,która może nie jest wysokich lotów ale ponadczasowa,nigdy chyba się nie zestarzeje.

ocenił(a) film na 6
aronn

tak obejrzeć i zapomnieć.

ocenił(a) film na 7
aronn

Całkiem niezły film tylko w roli chlopaka jakiś totalny drewniak zagrał.

ocenił(a) film na 4
aronn

Ponadczasowa historia? Wolne żarty.

ocenił(a) film na 8
Krzypur

A co,może nie?

ocenił(a) film na 4
aronn

Nie. Należy rozumieć słowo "ponadczasowy", skoro się go używa.

ocenił(a) film na 8
Krzypur

To mnie oświeć.

ocenił(a) film na 8
Krzypur

Przyjaźń czy honor czy miłość,trudne wybory.

ocenił(a) film na 9
lupus198116

Kawał dobrej historii bez zbędnych fajerwerków, jeden z tych filmów, który na dłużej pozostaje w pamięci.

lupus198116

no właśnie się zastanawiałam dlaczego lennox przeklina po polsku. film bardzo dobry!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones