PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=739057}

Weightless

Song to Song
5,7 16 282
oceny
5,7 10 1 16282
5,4 19
ocen krytyków
Song to Song
powrót do forum filmu Song to Song

"Song to Song" związany z muzyczna tematyką filmu, a więcej szczegółów z data 17 marca jako premiery w USA i zdjątko Mary, Fassbendera i Goslinga już w necie.

ocenił(a) film na 6
LemoniadaGada

Na Filmwebie też już się pojawiło ;)

qoobson41

ale edytować strony filmu to już nie łaska.. ach ten filmweb

ocenił(a) film na 6
KeatonSpaghetti

Przede wszystkim zanim filmweb doda musi być kontrybucja... A to już pewnie jest odkąd tylko artykuł sie pojawił. Problemem jest oczekiwanie na zaakceptowanie kontrybucji przez weryfikatorów, ktore trwa zazwyczaj 5-10 miesięcy :)) Dlatego przestałem się już w to bawić, bo ja w takim czymś nie widze przyjemności...

ocenił(a) film na 6
KeatonSpaghetti

Przede wszystkim zanim filmweb doda musi być kontrybucja... A to już pewnie jest odkąd tylko artykuł sie pojawił. Problemem jest oczekiwanie na zaakceptowanie kontrybucji przez weryfikatorów, ktore trwa zazwyczaj 5-10 miesięcy :)) Dlatego przestałem się już w to bawić, bo ja w takim czymś nie widze przyjemności...

LemoniadaGada

Czekam na trailer aby ostatecznie zapisać ten film na liści "must see". Taką obsadę przegapić w kinie to grzech.

ocenił(a) film na 6
Kuba_Marciniak

https://www.youtube.com/watch?v=V9t4SKWryWM proszę :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones