PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=739057}

Weightless

Song to Song
5,7 16 273
oceny
5,7 10 1 16273
5,4 19
ocen krytyków
Song to Song
powrót do forum filmu Song to Song

Obawiam się, że ten film zostanie pominięty, podobnie jak "Destrukcja" z Gyllenhaalem :/

użytkownik usunięty
Ziellona

Ja destrukcję widziałem w kinie studyjnym (Warszawskie kino "Muranów"), więc nawet jeśli CC pominie ten film, to zawsze można zobaczyć w jakimś studyjnym. A czy CC pominie, to nie wiadomo, patrząc na obsadę, bo wielu ludzi pójdzie choćby ze względu na aktorów i dystrybutorzy o tym wiedzą.

ocenił(a) film na 7

Mogę obejrzeć nawet i w studyjnym, byle by film był w kinie :) ciekawe kiedy premiera w Polsce?

ocenił(a) film na 9
Ziellona

19 maja :)

ocenił(a) film na 7
rotusek

Skąd wiesz?! Ja właśnie przetrząsałam internet w poszukiwaniu tej informacji :)

ocenił(a) film na 9
Ziellona

http://sporwkinie.blogspot.com/2016/11/kalendarz-premier-kinowych-stan-141116.ht ml?m=1

ocenił(a) film na 7
rotusek

Dzięki ^^

Ziellona

Będzie w CC, bo już puszczane są tego zwiastuny. Ryan Gosling robi swoje :p

ocenił(a) film na 7
barti_smart

Dzięki za cynk ;) jestem w CC bardzo często ale nie widziałam u mnie w kinie jeszcze żadnego zwiastuna. W sumie i tak zamknęłabym oczy, żeby mieć pełną frajdę na filmie. Już nie mogę się doczekać ^^

ocenił(a) film na 4
Ziellona

Dystrybutorem jest Forum Film, więc liczba zwiastunów do uniknięcia może być spora :)

ocenił(a) film na 7
Thomasons

Spokojnie! Już było kilka takich filmów, których zwiastunów nie chciałam oglądać i siedziałam z zamkniętymi oczami i zatkanymi uszami jak tylko zorientowałam się co to :D spojrzenia pełne politowania ludzi wokół były bezcenne ale co mnie to obchodzi no :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones