PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=479740}

Sowiecka historia

Padomju stasts
8,0 3 269
ocen
8,0 10 1 3269
Sowiecka historia
powrót do forum filmu Sowiecka historia

Film zawiera wiele prawdy, ale jest finansowany przez UE i w pewnym momencie robi się po prostu antyrosyjski.

PS. Nie jestem komuchem i brzydzę się komunizmem.

ardek123

Film poświęcony jest ofiarom zbrodni czerwonych i pokazuje ich od tej strony wiec dziwny by było, gdyby pokazywali jak Stalin np drzewa sadzi

lookasiu87

Antyrosyjski, nie antyradziecki.

ardek123

Nie wiem może źle to odebrałem ... ale wg. mnie piętnowany tu jest socjalizm (też tan narodowy) i ja nie odebrałem go jako anty-rosyjski (żołnierze Rosjanie traktowani są przez swoich zwierzchników jako mięso armatnie ) pokazane są tu co prawda skrótowo ale też zbrodnie przeciwko własnym ludziom(???) a nawiązanie do sytuacji współczesnej również odnosi się do nacjonalistów a nie przeciętnych Rosjan ...

ocenił(a) film na 9
ardek123

A ja brzydzę się oślizłością Twojej mowy. Propagandę to Ty uprawiasz, sugerując, że oprócz prawdy jest tu nieprawda, że wsparcie z UE pociąga natychmiastową antyrosyjskość. I to dziecinne: nie jestem komuchem. Twój wpis i ocena filmu (wyłącznie ocena jego treści, bo o formie nic nie piszesz) wskazują, że należysz do ofiar "ukąszenia heglowskiego".

Krzypur

" Propagandę to Ty uprawiasz, sugerując, że oprócz prawdy jest tu nieprawda"
Aha. Tylko niestety nie uzasadniłeś tego, a przeszedłeś do natychmiastowego ad personam, więc sam się wykluczyłeś z cywilizowanej dyskusji, knypie.

"I to dziecinne: nie jestem komuchem."
Napisałem to, żeby nie przyj*bali się do mnie ludzi z ciężkim pomyślunkiem. Nie przewidziałem jednak, że zrobi to osoba z takim samym pomyślunkiem tylko z innym spojrzeniem na świat. Tyle przegrać.

"Twój wpis i ocena filmu (wyłącznie ocena jego treści, bo o formie nic nie piszesz)"
Może dlatego, że mam w dupie formę klasycznego dokumentu? Btw. Skoro dałeś przeciętnemu dokumentowi 10/10, a jest to ocena dla arcydzieła, to nie masz już prawa głosu w dyskusji. Trzeba być autystycznym by nie umieć się posługiwać 10-stopniową skalą.

"wskazują, że należysz do ofiar "ukąszenia heglowskiego"."
Co ku*wa wskazuje? Bo dopisałeś sobie historyjkę, że skoro uważam film za antyrosyjski, to, że jestem za Putinem? Wiesz jak to się nazywa? Nadinterpretacja i prawdopodobnie masz skrzywiony odbiór sporego kawałka rzeczywistości, więc nie bądź taki hop do przodu. Jestem paleolibertarianinem, więc trafiłeś jak łysy grzywą o kant kuli. A teraz radzę ci się zabić, bo nie mam zamiaru ci więcej odpowiadać.

ocenił(a) film na 9
ardek123

I po co tyle jadu? Jeśli nie Ty, to ja przepraszam. Nie chodziło mi o to.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones