PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119046}

Spacer po linie

Walk the Line
7,6 65 928
ocen
7,6 10 1 65928
6,9 15
ocen krytyków
Spacer po linie
powrót do forum filmu Spacer po linie

nawet nie miał nominacji w przeciwieństwie do gejowskich "Tajemnic .." i rasistowskich względem głównie Afroamerykanów "Miasta Gniewu" - oba to filmy to dno

ocenił(a) film na 8
Ben_Reilly

Zgadza się, bardzo dobry film, natomiast to, że te dwa Ci się nie spodobały (przypuszczalnie z powodu uprzedzeń) nie znaczy jeszcze, że są dnem.

ocenił(a) film na 10
Ekranizacja

co do uprzedzeń się zgadza (trudno takie typowo polskie wychowanie) ale starałem się też zachować obiektywizm, Johnny Cash to ikona country gatunku w Polsce nieznanego, a w Stanach też nie miał łatwo bo królował Elvis i rock'n'roll, a co do Tajemnic ... to czekam tylko aż ktoś wpadnie na kolejny kretyński pomysł i zekranizuje dwóch samotnych facetów na stacji kosmicznej którzy z braku kontaktu z płcią przeciwną zbliżają się do siebie - to dopiero będzie SHOW, a co do Miasta Gniewu to już się wypowiedziałem w wątku dotyczącym tego filmu - zapraszam do lektury ;)

ocenił(a) film na 8
Ben_Reilly

Nie, dziękuję - z racji tego, że nie oglądałam ,,Miasta gniewu'', więc przed obejrzeniem wolę mieć świeże spojrzenie, poza tym nie lubię czytać wypowiedzi przesyconych uprzedzeniami, tym bardziej z określeniami takimi jak ,,dno'' czy ,,pederasta'' .Podnoszą ciśnienie, a nie zachęcają do żadnej dyskusji.

ocenił(a) film na 10
Ekranizacja

no skoro wybrałaś za avatar nimfomankę lat 50 to widocznie twoje klimaty

ocenił(a) film na 8
Ben_Reilly

Nie wiem, co ma Marilyn do tych dwóch filmów czy też uprzedzeń, ale widocznie nie umiałeś mi inaczej odpowiedzieć,a jakoś trzeba było:-)
Pozdrawiam:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones