PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=654406}
6,7 178 293
oceny
6,7 10 1 178293
5,7 32
oceny krytyków
Spectre
powrót do forum filmu Spectre

Waltz!

ocenił(a) film na 6

Już kocham tą część. Christoph Waltz, kto nie jest szczęśliwy, że on zagra w "Spectre"?

użytkownik usunięty
zmierzchokolik

Chyba nie ma takiej osoby, chyba, że jego zagorzali przeciwnicy. Plus, Waltz w połączeniu z postacią w którą ZAPEWNE się wcieli... spełnione marzenie.

ocenił(a) film na 6

Nie mogę sie doczekać i mam nadzieję, że bedzie warto :)

ocenił(a) film na 8
zmierzchokolik

bankowo będzie warto. toż to Waltz!

ocenił(a) film na 1
zmierzchokolik

tak, idz do kina i wez cala rodzine, proponuje 4DX bo jest drozsze. Kupcie sobie tez popcorn ten duzy bo pasuje do tego Bonda..
Milego ogladania ;)

ocenił(a) film na 7

Dobre słowa!

Fajnie, że gra, ale żeby tak się podniecać ?

użytkownik usunięty
ocenił(a) film na 6
Cobra_Choke

jak księża polscy podniecają sie na temat nieletnich to czemu nie mamy podniecać się na temat filmu?

użytkownik usunięty

Jestem wręcz jego fanem, ale jeżeli ta rola ma być kopią Landy, Schulza to wolałbym , żeby ktoś inny grał antagonistę Bonda. Ale mam nadzieję,że spisze się na miarę swojego talentu i nie będzie powtarzalny. Tylko czekać.

Niestety....

ocenił(a) film na 7

Widziałam już Spectre i powiem szczerze, że według mnie niedobrze, że obsadzili Walza. Sami ocenicie.

ocenił(a) film na 6

Dokładnie. Niestety, to znowu ten sam klimat Waltza. Nawet trudno to zestawić z genialną rolą Bardema w Skyfall.

zmierzchokolik

Bardzo lubię tego aktora,jednak mam nadzieję że jego bohater będzie się różnił od Hansa Landy. Mam nadzieję na jakąś nową niesamowitą kreację,o pobicie Javiera Bardema będzie ciężko.

ocenił(a) film na 7
awesomeone1

Waltz należy do grona aktorów, którzy w każdym filmie grają w bardzo podobny sposób tj. Nicole Kidman, czy Kevin Spacey , ale dochodzą w tym do pewnej perfekcji za co są cenieni i lubiani. Jednak jest bardzo charakterystyczną postacią i na pewno stworzy niesamowitą kreację. W to nie wątpię.

ocenił(a) film na 7
awesomeone1

Bardem był (w filmie) znakomity, ale Waltz będzie lepszy!

marcinmrozowski

Oby tak się stało :)

ocenił(a) film na 7
ocenił(a) film na 3
zmierzchokolik

Waltz to najbardziej banalny wybór, jaki mógłby przyjść do głowy producentom. Ale po latach parcia na szkło Krzysztofa Waltza w Hollywood można było się spodziewać, że w końcu taki "charakterystyczny" aktor wcieli się w przeciwnika Bonda. Przecież jest taka masa młodych lub starszych, ale odpowiedniejszych do tej roli (czyt. o większych umiejętnościach aktorskich), jak choćby Willem Dafoe, Alan Rickman, Geoffrey Rush, Michael Fassbender, Mel Gibson, Christopher Walken, Philip Seymour Hoffman (niestety odszedł, ale do roli przeciwnika Bonda idealny!), Bruno Ganz (brany pod uwagę przy Quantum). Oni musieli wybrać Waltza.

ocenił(a) film na 7
Banana_Power

to prawda

ocenił(a) film na 7
Banana_Power

Christopher Walken przecież stworzył świetną kreację Zorina w "zabójczy widok". Natomiast Rusha uwielbiam za 2gi plan i chciałbym zobaczyć w akcji.

ocenił(a) film na 7
Banana_Power

Christopher Walken pojawił się w "zabójczy widok" przecież...
Za to chętnie zobaczyłbym Geoffreya Rusha (lubię faceta za 2gi plan), ale jeszcze chętniej Garego Oldmana który wyniósłby bonda na jeszcze wyższy poziom aktorstwa.

ocenił(a) film na 3
mbm1988

Omyłka. Zabójczego widoku nie widziałem, a nawet nie wiedziałem, że Walken już Bondach ma doświadczenie. W takim razie Krzysia Walkena wykreślamy :D

Banana_Power

Alan Rickman odrzucił propozycję zagrania w Golden Eye i swoją drogą dobrze, bo w GE był najlepszy czarny charakter w całej serii, czyli Sean Bean. Już pomijam fakt, że ten film nie koniecznie może być dobry. Ja ogólnie nie cierpię Bonda Craiga, ale wyglądem bardziej pasował Pierce Brosnan (oczywiście czym dalej w las tym części z nim były gorsze..) miał ten charakterystyczny uśmieszek, taki zawsze był Bond czy to z Connerym czy też z Moorem bądź Daltonem. Po co zmieniać coś co jest dobre? Ostatnio trochę powrócili do tej pierwszej konwencji, ale to już nie to samo. Byłem wczoraj na Rogue Nation i jest bardziej Bondowy niż nowy Bond, z którego robi się nie wiadomo co ostatnio..

ocenił(a) film na 7
Banana_Power

Ooo, Rickmana bym przyjęła :)

ocenił(a) film na 8
Banana_Power

Szkoda, że Oldman się wycofał, film na pewno by zyskał.

ocenił(a) film na 5
zmierzchokolik

Juz wiadomo ze to bedzie najgorsza czesc ze wszystkich 4 czesci, gdzie to 60 letni dziadek na glownego przeciwnika do Bonda to jakas kpina .

użytkownik usunięty
GTA1

No co Ty pierdoIisz?

ocenił(a) film na 7
zmierzchokolik

No, no. Na przeciwnika Jamesa pasuje jak ulał.

ocenił(a) film na 4
zmierzchokolik

Zaloze sie, ze Waltz zagra tak samo jak w bekartach. Ten czlowiek wszedzie gra tak samo.

ocenił(a) film na 6
Ibrah

to się okaże

ocenił(a) film na 10
zmierzchokolik

Głównie ze względu na Waltza pójdę do kina, uważam że Craig to najgorszy z Bondów, a obsadzać w roli Q gówniarza w okularkach to zbrodnia. Wcześniej zarówno Bond jak i Q charakteryzowali się typowym brytyjskim humorem co stanowiło jak dla mnie ważny element filmów. W jednej części Pana Desmonda zastąpił John Cleese, uważam że mógłby grać do dzisiaj bo byłby idealny do tej roli.

ocenił(a) film na 7
prezes_maciek

pisać durne komentarze to większa zbrodnia niż obsadzać gówniarza jako Q :-)

prezes_maciek

No pewnie dlatego nie zagrał bo umarł. KURTYNA

ocenił(a) film na 7
zmierzchokolik

Ja nie jestem. Boje się, że zagra to samo, co zwykle i pewnie z tym samym akcentem. Ileż można?!

ocenił(a) film na 7
zmierzchokolik

To... najnudniejszy z możliwych wyborów. Waltz gra waca walcem od.. zawsze? Bękarty->Django.Zielony Szerszeń-.Rzeź>Wielkie Oczy. Wygadany cwaniak-warszawiak. Ile można?
Jest tylu ciekawych aktorów charakterystycznych... Ray Liotta, Andy Garcia, Kevin Bacon, Bill Paxton, Kenneth Branagh...
Szkoda.

zmierzchokolik

Ja się cieszę bo jest świetny.

ocenił(a) film na 8
zmierzchokolik

Znów możliwe, że dostanie nominację do Oscara za najlepszego aktora drugoplanowego i zgarnie statuetkę :)

użytkownik usunięty
zmierzchokolik

Jarasz sie jak jakis gimbus.

zmierzchokolik

Christophera Walkena nikt nie przebije.

zmierzchokolik

Nowy James Bond ma być podobno czarny, a moim zdaniem powinien być w kolorze tęczy.

zmierzchokolik

Balucci i Watlz to bardzo mocne atuty, niestety temat muzyczny to jakaś tragedia. Mam nadzieję że nie przyniesie pecha dla filmu, bo póki co własnie te najlepsze Bondy miały najlepszą piosenkę.

Turkisz80

belluci i waltz miejmy nadzieje ze uratuja ten film bo ta piosenka smitha wydaje mi sie nie pasowac do bonda te adele lub innych byly spoko a to jakies slabe jest , ciekawe kto zastapi craiga w roli bonda , j widze w tej roli toma hardyego lub kogos innego

marvelfan_filmweb

Piosenka zdecydowanie nie jest Bondowska. Mam nadzieję że Craig jeszcze nie odejdzie, aczkolwiek tak się jakoś utarło, że po 4-5 rolach zmieniali aktora.

ocenił(a) film na 8
marvelfan_filmweb

Po Craig'u nowym Bondem mógłby zostać Jude Law :D

killfrenzy8282

no moglby zostac lub ktos inny tylko nie cage bo on moim zdaniem sie nie nadaje na bonda

ocenił(a) film na 7
zmierzchokolik

nie rozumiem tych zachwytów, Waltz gra tak samo w filmach, nie sądze, żeby jegi gra różniła się czymś szczególnym od postaci z Szefowie Wrogowie 2

ocenił(a) film na 8
zmierzchokolik

Może tak a może nie ale on się robi zbyt powtarzalny gdzieś przeczytałem że jego rola to kalka z Bękartów no ale zobaczymy...

ocenił(a) film na 6
zmierzchokolik

Własnie wrocilem z kina i film słaby.

ocenił(a) film na 7
Wojtek_dpo

Może po Polsku zaczniesz mendo buraczana pisać ?

ocenił(a) film na 6
Ozzy_Osbourne

Menda to twoja matka psi wymazie