PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659676}
7,2 157 742
oceny
7,2 10 1 157742
7,2 33
oceny krytyków
Spider Man: Homecoming
powrót do forum filmu Spider-Man: Homecoming

Ja chciałbym zobaczyć Venoma albo Carnage'a

ocenił(a) film na 9
buterfly

http://moviepilot.com/posts/3796126

ocenił(a) film na 9
buterfly

https://www.youtube.com/watch?v=ijtyopLsTfg

roman876

I to są te niby potwierdzone informacje ? ;)

ocenił(a) film na 9
buterfly

To plotka,ale wszędzie go pokazują więc myślę że go pokażą

ocenił(a) film na 8
roman876

Carnage jest raczej za brutalny na Pg-13 , a Carnage bez brutalnych morderstw to już nie to samo (w końcu jego nazwa to ,,rzeź").

ocenił(a) film na 9
mistrz_sheldon

Fakt,ale mogliby to zrobić na R-kę.Jak pojawi się w Venomie to będę Happy :)

ocenił(a) film na 8
roman876

Moj ulubiony duet: Venom vs. Carnage. Ale najbardziej bym chcial Travellera. Moglby byc Szakal i motyw z klonowaniem Parkera. Ciekawy jest tez motyw z Hobgoblinem i Demogoblinem.

Snajper85AP

Do roli Travellera - Pasuje Sam Elliott normalnie wypisz wymaluj postać z komiksu .

http://www.filmweb.pl/person/Sam+Elliott-2645

Tyko chyba obecnie nie ma takich długich włosów, ale to akurat żadna przeszkoda .

ocenił(a) film na 8
buterfly

Generalnie sie z Toba zgadzam, ale jest chyba troche za stary. Poza tym Traveller byl pokaznej postury

Snajper85AP

Chyba trochę tak - choć on już w komiksach raczej tak wyglądał .

Ale tej postury to jakoś nie zauważyłem ;)

ocenił(a) film na 8
buterfly

No to juz wiemy. Najprawdopodobniej przeciwnikiem pajaka bedzie sep (Keaton). Szczerze mowiac mam juz dosc wiecznych ekranizacji poczatkow pajaka. Chetnie bym obejrzal jakis film w ktorym Peter jest juz dorosly, po slubie. Maximum Carnage bylby idealny, ewentualnie sad Spidera lub maximum clonage i Ben

ocenił(a) film na 9
buterfly

Rzeczywiście idealny

ocenił(a) film na 8
roman876

Chciałbym tak: Vulture jako główny wróg. W tej roli John Malkovich. Kraven jako wróg poboczny. W tej roli Scott Adkins.

fabcio93

Jeżeli to prawda co ostatnie pogłoski mówią to - Vulture się pojawi ja jestem na tak ;)

Dobrze też że nie pokażą genezy, Spider-Mana śmierci wujka Bena - bo ile można wałkować ten stary temat .

ocenił(a) film na 9
buterfly

Tak Vulture jest przeciwnikiem,ale pierwszym co znaczy że w filmie oprócz Vulture będzie ktoś jeszcze (chciałbym Scorpiona)

roman876

Scorpion bardzo chętnie ;)

ocenił(a) film na 8
fabcio93

Adkins jest stanowczo za mlody na Kravena. Moze i byl w swietnej formie, ale Kraven, gdy zmarl mial jakies 70 lat

ocenił(a) film na 8
Snajper85AP

To może Stephen Lang? Facet po 60, a uwija się w filmach jak komandos w sile wieku.

ocenił(a) film na 8
fabcio93

Jakby pofarbowal wlosy na czarno, to mi pasuje

ocenił(a) film na 9
ocenił(a) film na 8
roman876

Venom albo Carnage byliby wymarzeni...
... ale chętnie zobaczyłbym Mysterio
...albo (z bardziej przyziemną fabułą) Kingpina i Kravena

PS: Fabuła z Venomem ma jeszcze jeden dodatkowy plus. Odkąd Symbiot zaczął pełnić większą rolę w Universie Marvela, można by było ten wątek pociągnąć na inne filmy... m. in. na Strażników Galaktyki...^^

ocenił(a) film na 9
Koch96

Venom podobno ma mieć swój film,ale sądzę że prędzej czy później dostaniemy go w którejś części.W końcu każdy chce Venoma

ocenił(a) film na 7
roman876

Na pewno będzie jakiś latający przeciwnik. Mówi się o Volturze.
To pewnie tak, że Iron-man miał mógł się wykazać który w tym filmie będzie.

Być może będzie drugi przeciwnik. Tym mógłby być Shocker lub Scorpion.

Venom też byłby fajny - ale tego wolałbym do następnej części.

Coyotman

Są nawet wiadomości że Vulture zagra Michael Keaton - Jak dla mnie idealnie pasuje :)

news : http://naekranie.pl/aktualnosci/michael-keaton-negocjuje-role-zloczyncy-w-spider -man-homecoming-842324

ocenił(a) film na 9
buterfly

Ciekawe kto będzie jeszcze

ocenił(a) film na 9
Coyotman

Jeśli chodzi o Venoma to się zgadzam :)

roman876

A może jakiś wątek z Hydro-manem? To jednak był jeden z trudniejszych przeciwników w kreskówce

ocenił(a) film na 9
juchacz17

No Hydro-Men byłby ciekawy

roman876

Ewentualnie coś z Michealem Morbiusem

ocenił(a) film na 9
juchacz17

Albo Kraven

roman876

A ja chciałbym w końcu zobaczyć jakąś kobietę, za przeciwniczkę Spider-Mana - odmiana dla wszystkich męskich wrogów .

Może Shriek : http://www.4thletter.net/wp-content/uploads/2006/09/asm-391-16.jpg

ocenił(a) film na 9
buterfly

Nawet nawet

buterfly

W sumie, to dziwi mnie, czemu feministki się jeszcze o to nie spinały o.O

juchacz17

Spider-Man miał przecież ciekawe kobiety za wrogów, ale w filmach jeszcze tego nie wykorzystali a szkoda /:

buterfly

O filmach właśnie mówię ^^

juchacz17

Wiem :)

buterfly

Ile było tych kobiet ? 21 ze 327 wrogów ?

Kadex

Nie wiem ile dokładnie ale nie było ich za dużo, a w filmowej wersji przygód Spider-Mana tak naprawdę nie pojawia się żadna .

buterfly

No bo twórcy po prostu nie mają na to pomysłu. Zero ciekawych umiejętności i historii od tych postaci. DC robi to jednak w dużo ciekawszy sposób jeśli chodzi o kobiety.

Kadex

Bardzo dobrą historię ma Shiker - Która nie pojawiła się w żadnej filmowej wersji pajączka - A naprawdę na to zasługuje .

buterfly

Shriek ? postać zaistniała tylko dzięki Carnage'owi. Nie zamierzam wspominać o jej romansie z Cassady'm który był co najmniej dziwny.

Kadex

Ale to własne ona przyczyniła się do wielu sukcesów jego drużyny .

buterfly

Z tego co pamiętam to Carnage wykonywał większość roboty, a Shriek wysyłał razem z Doppelgangerem na specjalne misje. Obecność kobiety jako głównego przestępcy spowodowałaby pogorszenie scen walki. Nie byłoby kopnięć w wyższą część klatki piersiowej i co najważniejsze - nie byłaby klimatyczna co charakteryzuje przeciwników Spidey'a. Bardzo rzadko w komiksach (Nawet w których główną bohaterką jest osoba płci żeńskiej) zdarza się jakiś damski przeciwnik bo po prostu trudniej jest rysować kobiety, a że rysownicy są leniwi to i tak im nie zależy.

ocenił(a) film na 9
buterfly

Albo Black Cat kurde tyle jest tych przeciwników

roman876

I przez 5 filmów jakie były, tylko faceci dziwne o.O

juchacz17

No dokładnie w innych produkcja o superbohaterach, na pewno już przynajmniej jednak kobieta za przeciwnika by się pojawiła .

buterfly

Mystique, Feniks

juchacz17

Dokładnie :)

ocenił(a) film na 9
juchacz17

No ale w TASM 2 była kobieta Felicia Hardy tylko jeszcze nie była Black Cat

roman876

To fakt ale nie była przeciwniczką pajączka ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones