PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659676}
7,2 157 808
ocen
7,2 10 1 157808
7,2 33
oceny krytyków
Spider Man: Homecoming
powrót do forum filmu Spider-Man: Homecoming

Ja chciałbym zobaczyć Venoma albo Carnage'a

ocenił(a) film na 6
roman876

Sory nie wiedziałem :)

roman876

Ja z chęcią zobaczył bym hobgoblina jest to postać nie ujęta w wielu filmach marvela dla tego jestem ciekaw co zobaczymy w nowym Spidey'm

ocenił(a) film na 9
sketcher

Hobgoblin!!! Tak on byłby świetny.Tylko żeby zrobili go takiego jak w komiksie

http://vignette1.wikia.nocookie.net/m__/images/a/a9/Hobgoblinkingsley1.JPG/revis ion/latest?cb=20150522181101&path-prefix=marvel%2Fpl

ocenił(a) film na 9
sketcher

Bo wtedy jest szansa na prawdziwego Hobgoblina chociaż znając Marvela,myślę że nas nie zawiedzie :)

ocenił(a) film na 6
roman876

Vulture, lub Kraven.

ocenił(a) film na 8
roman876

Carnage w kinowym filmie o Spidermanie może sie pojawi za 10 lat...

ocenił(a) film na 9
Gibson69

Albo wtedy gdy nasz bohater dorośnie

roman876

Chciałbym Mysterio albo Rój na głównego przeciwnika
a Trapstera lub Spota na mniejszą rolę (jak Rhino w TAS2).

ocenił(a) film na 9
Cyklop22

Kim jest Rój,bo chyba gościa nie kojarzę.

roman876

Wpisz Swarm marvel i tam będą jego zdjęcia, ale tak w skrócie był to człowiek który kontrolował pszczoły oraz tworzyły jego ciało.

ocenił(a) film na 9
Cyklop22

Ok już wszystko wiem dziękuję.

roman876

Ja też chętnie zobaczyłbym Venoma, bo to jak zaprezentował go Raimi w swoim Spider manie woła pomstę do nieba. Jeżeli już chciał go umieścić w filmie, to właśnie on powinien być głównym przeciwnikiem, a nie Sandman.

ocenił(a) film na 9
grzegorz_021

Zgadzam się z tym jak najbardziej.

ocenił(a) film na 6
roman876

a moze ten wampir? tylko nie pamietam dokladnie, michael morbius chyba sie nazywal. no i jeszcze kraven the hunter. dobry temat na film by byl z tego jak peter sie przemienial w pajaka.

ocenił(a) film na 9
krzemmm1

Pomysł jest dość ciekawy,ale uważam,że na Morbiusa trzeba sobie jeszcze poczekać i myślę że Peter jako dzieciak mógłby sobie z nim nie dać rady.W komiksie Powrót do domu albo inaczej Amazing Spider-Man 30-35 Straczyńskiego Spidey walcząc z Morlunem(inna postać,ale też wampir) ledwo z nim wygrał.Mógłby się pojawić,ale dopiero gdyby Peter byłby już dorosły.Jeśli chodzi o Kravena to mimo iż ta postać mnie już wnerwia to uważam,że powinna się pojawić w tej trylogii,ponieważ wiele razy Spidey się z nim tłukł i nawet myślę że mógłby się już pojawić w sequelu.Chociaż moim największym marzeniem byłoby zobaczyć Człowieka pająka szalejącego po mieście w czarnym kostiumie,bo w trójce był taki trochę nie wypał no i liczę na Carnage'a


http://images2.fanpop.com/images/photos/4400000/Spidey-vs-Carnage-and-Venom-spid er-man-villains-4486250-500-314.jpg

ocenił(a) film na 7
roman876

Hobgoblin ;) najlepiej ukazany socjopata , walczacy dla wyższego celu niż kasa, np dla udowodnieniu Parkerowi , ze nadludzka moc to nie wszystko ;)

ocenił(a) film na 9
Mik92_fw

Pod warunkiem,że będzie trochę starszy :)

ocenił(a) film na 9
roman876

w 'dwójce' mamy zobaczyć Prowlera i Scorpiona :D Ja bym najbardziej chciał zobaczyć Venoma i Docka Ocka :P

ocenił(a) film na 9
kubix45

Nie tylko w dwójce. Prowler i Scorpion będą w Homecoming ;)

ocenił(a) film na 9
starwarscraft

Prowler tak, ale Scorpiona zobaczymy bez kostiumu, co najwyżej w scenie po napisach :P

kubix45

A psychol Styx i ten jego kolega (Stone?). Ktoś już proponował Paste Pot Pettie. Był chyba jeszcze Puma. Wizard, Cardiac. Może Massacre. Wielu już nie pamiętam, jeszcze więcej pewnie nie znam. Przeciwników Spider-mana są dziesiątki. Shocker w komiksach "The amazing spider man" z lat 80-90 bywał często.

ocenił(a) film na 7
roman876

Zobaczysz sobie w wykonaniu Sony bez Spidera :P

roman876

Tuska

roman876

Jeśli miałby być Venom i Carnage to może jako sprzymierzeniec Parkera byłby Toxin
A tak ogólnie to z pierwszej sceny po napisach wnioskuję, że mogą zrobić przeciwko Spider-manowi Sinister Six jako kolejnego wroga

ocenił(a) film na 3
roman876

A ja bym chciał Spidermana z nutką grozy dlatego myślę że wampir Morbius byłby idealnym wrogiem xD ale Spidermanem by nie mógł być ten śmieszny Holland bo by z tego wyszedł film w stylu "Wampiry bez zębów".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones