PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659676}
7,2 157 808
ocen
7,2 10 1 157808
7,2 33
oceny krytyków
Spider Man: Homecoming
powrót do forum filmu Spider-Man: Homecoming

Reakcje na zwiastun

ocenił(a) film na 6

Nie wiem jak dla was ale ten zwiastun mnie nie przekonuje. Widać , że mamy tu wizje Petera bardziej zbliżoną do tej niezbyt udanej kreskówki "Mega Spider-Man" A możliwe że widzimy na ekranie Moralesa tylko z imniem Petera bo cechy charakteru bardziej przypomiają tego pierwszego...

ocenił(a) film na 10
Matiq_17

To chyba najlepszy Spider jakiego widziałem

użytkownik usunięty
Matiq_17

Coś ci się pomieszało. Ten Spider-Man to Spider-Man żywcem wyjęty z komiksów.

ocenił(a) film na 3

Czytałeś kiedykolwiek jakieś komiksy z nim? Bo szczerze wątpię. To jest Miles Morales jak nic i to mnie chyba najbardziej w nim denerwuje. Pokazują nam Petera Parkera, który w rzeczywistości zachowuje się jak inny bohater, więc nazwisko "Parker" i nazwa "Spider-Man" jest tam tylko po to, żeby jakoś ten film wypromować, a w rzeczywistości dać nam coś całkiem innego niż Parker.

użytkownik usunięty
Blue_Red1997

No chyba nie ;)

ocenił(a) film na 3

Argument nie do podważenia.

ocenił(a) film na 9
ocenił(a) film na 8
Matiq_17

W sumie liczyłem na bardziej solowego Spider-mana, no ale w tym uniwersum nie było na to szans.
Komiksów nie czytałem, ale polubiłem Spider-mana z serialu animowanego z lat '90. Ten z "Homecoming" jest dla mnie zdecydowanie za młody. Vulture nigdy nie należał do moich ulubionych przeciwników i zmiany na nim zastosowane niczego w tej kwestii nie zmieniły. Wizytę w kinie raczej odpuszczę.

ocenił(a) film na 10
Khaosth

Dobrze, że jest młody. Zobaczymy jego szkolne życie co zawsze było ważne w tej postacie plus przez to ze jest młody to więcej występów jego możemy widzieć w przyszłości. Fajnie, że jest coś nowego jak Sęp a nie kolejny raz Zielony Goblin

ocenił(a) film na 8
Himiteshu

Nie dla mnie. Ważne w postaci było godzenie obowiązków szkoła/praca/dziewczyna/bycie spider-manem. Do tego lepiej by się nadawały studia, niż gimnazjum.

Jeszcze więcej występów mogłoby zapewnić kontynuowanie solowych filmów w ramach serii "amazing ..." ;)

Jak do tej pory poza Goblinami wrogowie też się nie powtarzali, a kilka ciekawszych opcji od Sępa nadal pozostaje - Mysterio wrabiający w swoje zbrodnie Spidera, Sinister Six jako pierwszy drużynowy przeciwnik w solowym filmie, czy postępująca mutacja w potwornego pająka.

ocenił(a) film na 10
Khaosth

Ja marzę właśnie o Mysterio, Kravenie czy nawet Scorpionie

ocenił(a) film na 9
Himiteshu

Ja tam chciałbym Scorpiona,bo jak dla mnie sęp to materiał na 30 minut.Aż nic dziwnego, że jest jeszcze Shocker.

ocenił(a) film na 10
roman876

I Thinkerer, którego ja osobiście w ogóle wcześniej nie znalem. Marzy mi się fajny Mysterio, Kraven lub Venom, Scorpiona też zawsze lubiłem

ocenił(a) film na 9
Himiteshu

Oby Kraven się nie pojawił.

ocenił(a) film na 10
roman876

No na pewno się nie pojawi w tej części, ale fajnie by było go zobaczyc w następnej

ocenił(a) film na 9
Himiteshu

Oby nie.Każdy byle nie Kraven

ocenił(a) film na 6
Matiq_17

Peter w kostiumie ma dziwną poświatę, jakby jego strój był animowany albo jarzył się w CGI. Jest mocno kreskówkowy, ba, wręcz kiczowato zabawkowy, nie wspominając już o pajęczynie pod pachami umożliwiającej szybowanie, która jest po prostu straszna designersko.
Peter jako postać to natomiast połączenie Garfielda i Tobeya. Jasne, Holland to dzieciak, ale ma zniszczoną twarz 40 letniego sprzedawcy kaset wideo.
Co dalej... Ratowanie ciotki, Sęp pieprząc o zabijaniu najbliższych, scena żywcem wyjęta ze Spiderman 2 (zamiast pociągu statek), podrywanie lasek w szkole na super moce i walka z randomowymi zbirami używającymi losowo wybranej technologii obcych. Masakra.

ocenił(a) film na 9
katedra

Słucham? Jarzący się strój? Podrywanie lasek na supermoce? Zniszczona twarz Hollanda? Chyba oglądaliśmy inny zwiastun

ocenił(a) film na 6
99sprincess

Chyba tak

ocenił(a) film na 9
katedra

Jaka technologia obcych i jakie ratowanie ciotki? Holland jest dobry Spiderem między innymi, że wygląda jak nastolatek.Sam film ma szansę zostać najlepszą częścią Spider-Mana,a jeśli chodzi o villaina no niestety słabo.Wejście miał prawda całkiem niezłe,ale ten jego wygląd.Porażka, ale sam aktor idealnie dobrany do roli

ocenił(a) film na 9
Matiq_17

No oki, Peter w zwiastunie przypomina trochę Milesa, głównie z powodu Ganke-Neda w roli przyjaciela i tego, że widocznie bardzo chce się wykazać jako bohater. Ale biorąc pod uwagę to, w jaki sposób wprowadzili go do MCU, nie dało się tego uniknąć. Ja uważam, że to super, że tak jakby połączyli Petera i Milesa w jedną postać, bo dzięki temu jest ciekawiej i film wnosi powiew świeżości do historii Spidiego 8) Mega się też cieszę, że Tony robi za jego mentora. Na pewno Homecoming będzie zupełnie innym filmem niż poprzednie Spider-Many i już nie mogę się doczekać, żeby go zobaczyć 8)

ocenił(a) film na 8
Matiq_17

4 sezon serialu nie jest wcale taki zły.

ocenił(a) film na 7
Matiq_17

Iron Man. Iron Man!:)

Matiq_17

gdy przez przypadek zobaczylem zwiastun nr2 (nie pamietam gdzie i jak na niego wpadlem) to pomyslalem sobie ze ktos robi sobie zart. Ta scena z bandytami przebranymi za avengersow i kreskowkowy spiderman. Prima aprilis??? Nie , okazalo sie ze to bedzie naprawde. Obejrze ten film i mam nadzieje ze bedzie lepszy niz zwiastun.

ocenił(a) film na 9
tomczyk69

Nie kreskówkowy,a bardziej komiksowy.

ocenił(a) film na 9
tomczyk69

Proszę oto zdjęcie komiksowe

http://nerdist.com/wp-content/uploads/2016/12/12-ditko-spider-man.jpg

Tutaj natomiast mamy zdjęcie z filmu Civil War

http://nerdist.com/wp-content/uploads/2016/12/the-handling-of-tom-holland-s-spid er-man-origin-scene-in-civil-war-was-perfect-spider-m-975070.jpg

Jak dla mnie wygląd Spider-Mana jest świetny.Powiedziałbym,że nawet identyczny jak w komiksach na początku lat 60

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones