PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659676}
7,2 157 803
oceny
7,2 10 1 157803
7,2 33
oceny krytyków
Spider Man: Homecoming
powrót do forum filmu Spider-Man: Homecoming

Moge smialo powiedziec, ze film zasluguje max na 5/10 a jeden punkt dodaje za role M Keatona, ktorego cenie.
Dzieki takim ocenom holylood produkuje glownie badziewie o super bohaterach, super mocach i innych tego typu bredniach zamiast krecic filmy przedstawiajace obecny kryzys cywilizacyjny na swiecie.

ocenił(a) film na 7
nawieczor

Wez, to ma byc prosty popcornowiec dla nastolatkow i fanow, a nie film o dylematach egzystencjalnych:)

ocenił(a) film na 5
Qjaf

Skoro prosty to ocena 5/10 max za te genialna fabule i glowne role kobiece xD

ocenił(a) film na 7
nawieczor

Ja ten film potraktowalem przede wszystkim jako komedie:)

Qjaf

No tak, bo kino dzielimy na filozoficzne dylematy traktujące o roli człowieka we wszechświecie, albo na familijny popcornowiec przy którym można nie mieć połowy mózgu i film do niego trafi ...


ocenił(a) film na 7
DroMak

Pomyliles watki. Nikt tutaj o tym nie pisal. Nie da sie tez takiego wniosku wysnuc z powyzszych wypowiedzi. W kazdym razie pozdrawiam:D

DroMak

Ojej przepraszam ...

Myślałem, że zdanie "Wez, to ma byc prosty popcornowiec dla nastolatkow i fanow, a nie film o dylematach egzystencjalnych:)" mówi o tym ... o czym jest tu napisane.

W takim razie mam do czynienia z innym językiem niż polski. Pozdrawiam obcokrajowca ;**

ocenił(a) film na 8
DroMak

Przecież on napisał, że ten film ma określoną konwencję i jest tworzony pod określonych odbiorców. Z tego nie wynika, że " kino dzielimy na filozoficzne dylematy traktujące o roli człowieka we wszechświecie, albo na familijny popcornowiec".

Valerie83

"Przecież on napisał, że ten film ma określoną konwencję i jest tworzony pod określonych odbiorców."

Pomijając fakt, że ten film nie ma żadnej konwencji, a tylko próbuje się na siłę w jakąś wpasować ...

Naprawdę muszę tłumaczyć tak proste rzeczy jak dychotomia myślenia? Która tutaj dzieli kino na ambitne oraz puste kolorowe obrazki?

ocenił(a) film na 8
DroMak

Oby tak dalej:)

ocenił(a) film na 7
DroMak

Niezly jajcarz z Ciebie:) Zdrowka zycze, bo to najwazniejsze:)

nawieczor

Myślisz, że gdyby filmy o superbohaterach miały słabe noty to zaczęliby kręcić o "kryzysie na świecie" ? Czy Ty masz 15 lat ? Przecież mogą je kręcić i kręcą w tym momencie. A, że zazwyczaj wychodzą gnioty to nawet o nich nie słychać. Boli Cie, że jest tak dużo fanów komiksów i bohaterów w rajstopach ?

Nie podobają mi się nowe filmy o przygodach szybkich i wściekłych ale nie zakładam durnych tematów by zaczęli robić inne filmy bo są ludzie, których to jara. Amen

ocenił(a) film na 5
Bobson_77

Hue hue
System chce abys byl podjarany na punktcie facetow w rajtuzach.
To sie nazywa maskirowka przykrywajaca wazniejsze tematy do opowiedzenia.
Wiec zasada jest taka: im wiecej pojaranych na tym punktcie tym wiecej kasy na nowe filmy.
Mam nadzieje ze zrozumiales.

nawieczor

Dokładnie, widziałeś ile tego gowna teraz produkują. Dawniej jeszcze tovwygladalo bo wychodziło sporadycznie. Zauważyłeś ile np. Trailer reaction na YouTube jest tego gowna o superbohaterach? Np. Jakis klimatycznych reakcji filmów jest mało. O chłopakach w rajtuzach jest natomiast nasrane gdzie sie da. Skąd to sie bierze? Naprawdę marne zostana nas czasy w kinematografii jak tak dalej to bedzie wyglądać. Te filmy omijam szerokim łukiem bo juz idzie sie pogubić, ktory film pierwszy czy trzeci , ktory gdzieje sie w przeszłości, ktory w przyszłości. Az dziw bierze ze tyle dorosłych lubi bajeczki dla dzieci. Żadnych scen gore, R+ nie istnieje. Same bijatyki. Wyjątek stanowi film logan, ktory naprawdę zasługuje na dobra ocenę przez swoj ciężki klimat i narracje, ludzie obudźcie sie

ocenił(a) film na 8
mateuszz27

Człowieku, USA produkuje ok. 750 filmów rocznie z czego ok. sześć filmów to kino super hero.

ocenił(a) film na 6
lelen_lis

I potem repertuar kina jest usrany super hero, o każdej godzinie, w każdej porze dnia. Chcesz na inny film? Idź w tygodniu na 13, gdzie 60% ludzi jest w pracy.

Tak, to ma sens

sawto1

Dokładnie, dziecinada sama

sawto1

No. Aż jeden film w repertuarze na dobrych 10 xD

ocenił(a) film na 7
Dodwizo

Muszę się niestety zgodzić. Średni film. Zapraszam na moją recenzję:
https://www.youtube.com/watch?v=1jcQAbR8VTI

użytkownik usunięty
nawieczor

Średnia spadła do 7,2. Jednak wciąż jest za wysoka dla takiego słabego filmu.

ocenił(a) film na 5

6/10 byłoby na wyrost...

użytkownik usunięty
nawieczor

Tak. Nie rozumiem przyznania powyżej 5 gwiazdek. Wiem,że mówi się,że o gustach się nie dyskutuje,ale ten film jest naprawdę słaby. Trzeba być nieobiektywnym,aby dać 10/10.

Dokładnie się zgadzam film jest niestety słaby bo nudny, czekałem 40 minut i nadal praktyczne film stał w miejscu - Całość ratuje uważam tylko Vulture.

użytkownik usunięty
buterfly

Czekałam do napisów końcowych na ciekawą akcje i niestety nie doczekałam się. Dla mnie ten film jest za bardzo "gimbusiarski". Nie wiem czy to trafne określenie,ale póki co lepszego nie znalazłam. Wynudziłam się na nim. Dałam się złapać na obiecujący zwiastun.

Dokładnie też odniosłem takie wrażenie, całe ''przygody'' Spider-Mana były przedstawione w tak dziecinny i nieangażujący sposób że oceniłem na trójkę dzięki Vulture bo sam główny bohater zupełnie mnie nie interesował ):

użytkownik usunięty
buterfly

Według mnie główny bohater sprawia wrażenie dzieciucha. Jeszcze ten jego koleżka "Ty jesteś Spider-Man,ten z YouTube?". Przyznam się bez bicia,że nie oglądałam wcześniejszych części,ale przypuszczam,że poprzednie też by mnie raczej nie zaciekawiły. Widocznie to nie są moje klimaty. Efekty specjalne trochę ratują ten film w moich oczach,choć też widziałam lepsze. Sądzę,że w wersji z dubbingiem wypada jeszcze gorzej(obejrzałam z napisami).

Niestety ten koleżka był irytujący i tylko pogrążał film ):

Co po pozostałych Spider-Manów to na pewno nie wynudziłem się na nich jak na tym, nawet na reboocie z 2012 i 2014 w którym Piter Parker jest licealistą uważam nie był tak dziecinny.

użytkownik usunięty
buterfly

Powiem ci szczerze,że ten koleżka wygląda jak żywa, chodząca reklama fast foodu :). Chyba,że to jakaś choroba powodująca otyłość.

Główny bohater sprawia wrażenie gimbusa,któremu w głowie jest głównie YouTube i smartfon. Taki chłopczyk,który ledwo odrósl od ziemii. Gdzie taki dzieciuch w walce dobra ze złem?

Też odniosłem takie wrażenie chociaż musiał zajadać te fast foody od małego ;)

Dokładnie ciężko mi było uwierzyć że ten małolat może pokonać jakiegokolwiek bandytę ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones