PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659676}
7,2 10 1 157423
7,2 31
ocen krytyków
Spider Man: Homecoming
Trzymaj się ziemi – radzi tytułowemu bohaterowi (Tom Holland) jego mentor i opiekun, Tony Stark. Zamiast... czytaj więcej

Recenzje Użytkowników

Wszystkie poprzednie opowieści o ikonicznym marvelowskim protagoniście cierpiały, z punktu widzenia scenariusza, na istotne fabularne niedociągnięcia i powielały niemal te same, nudnawe ekspozycje. Tymczasem Człowiek Pająk w wydaniu Jona Wattsa okazuje się interesujący z co najmniej dwóch powodów więcej
Kiedy doszły mnie słuchy, że studio Marvel zatrudnia na stanowisko reżysera Jona Wattsa, miałem obawy, gdyż ma on na swoim koncie zaledwie kilka produkcji, spośród których żadna nie wyróżniła się niczym szczególnym. Moja sceptyczne nastawienie zostało jednak rozwiane już po kilku minutach seansu.  więcej
Po wielu latach prób w końcu udało się Disneyowi i Sony dojść do porozumienia, dzięki któremu Spider-man został członkiem Avengers w kinowym uniwersum. Już w "Kapitanie Ameryka 3" mieliśmy małą próbkę, jak będzie wyglądał nowy człowiek pająk. Była to próbka niezwykle udana i czas przyszedł na solowy film o jednym z najsłynniejszych superbohaterów. więcej
Nowa odsłona przygód człowieka-pająka jest najzabawniejszym filmem Marvela od czasów "Ant-Mana". Gwarantuje niezobowiązującą rozrywkę i posiada wyrazistych bohaterów. więcej
"Spider-Man: Homecoming" przełamuje schematy i robi to w widowiskowym, niespodziewanym dla mnie stylu. Peter Parker (Tom Holland) po prostu tym "człowiekiem pająkiem"  już w tej produkcji zwyczajnie jest i to od momentu tuż przed "Captain America: Civil War". Pierwsze kilka minut najnowszej produkcji o sympatycznym 15-letnim "człowieku pająku" swym  pomysłem kupiło chyba największe marudy i sceptyków spośród sceptyków. więcej
"Spider-Man: Homecoming" jest dokładnie taki, jakim go oczekiwaliśmy: luźny, pełny humoru i mocno związany z MCU. Książkowy przykład dobrego kina super hero, które nie męczy, a bawi i każe z niecierpliwością czekać na rychły powrót głównego bohatera. A jak już przecież wiemy, jest on pewny. więcej