PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=138713}
6,6 141 640
ocen
6,6 10 1 141640
5,0 16
ocen krytyków
Spider Man 3
powrót do forum filmu Spider-Man 3

Venom

ocenił(a) film na 8

Jak na moje gusta Venom był świetny choć było go za mało i za długo było widać twarz Eddiego. Wiem że wielu z was nie lubi tego Venoma ale wiecie został zabity by twórcy mogli na szybko zamknąć jego wątek bo nie było wiadomo czy Raimi dostanie szanse na kolejne część. Jeżeli chodzi o Venoma to wiele osób nienawidzi reżysera za to jak go zrobił [powtarzam mi się podoba choć ma pewne wady] ale reżyser to nieodpowiednia osoba do obwiniania winni najbardziej są producenci. Chcieli wrzucić Venoma do filmu bo jest najbardziej znanym wrogiem pajączka więc myśleli że to podniesie sprzedaż filmu. Zmusili Raimiego by dał go do filmu a on po prostu nie wiedział jak dobrze przedstawić Venoma i biorąc pod uwagę ile miał planów na tę część i ile wątków dodał i musiał zamknąć dla Venoma wiele czasu się nie znalazło. Ale czy wcześniejsze projekty Raimiego na tę część nie były lepsze z Venomem zastąpionym przed Vultura ? Czy to nie byłoby lepsze zamiast zepsuty Venom jak to uważają niektórzy. Producenci myślie zrobili to celowo by mieć pretekst do reebooto serii

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones