PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=138713}
6,6 141 602
oceny
6,6 10 1 141602
5,0 16
ocen krytyków
Spider Man 3
powrót do forum filmu Spider-Man 3

mam zdj venoma ze spider menem ale nie wiem czy to fake ale nie wyglada na faka bo wyglada realnie:) http://www.canmag.com/images/front/spiderman/fanart-venom.jpg [www.canmag.com/images/f...]

IronMan

powiem ci kolego ze ja to zdjecie juz jakis czas temu znalazłem na jakiejs amerykanskiej stronie i było ono reklamowane jako prawdziwe ale jeszcze nie dokonczone bo sama postac spidera jest prawdziwa gorzej z Venomem

ocenił(a) film na 10
angelus17

Mówili, ze symbol Venoma na jego wygolonej klacie będzie z żył ułożony, a nie biały jak w tym wypadku :D:D Więc "fejk"

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
AzuR_the_ASG_Soldier

nie unosimy sie, nie karmimy trolli :)

ocenił(a) film na 9
Hank

błagam prześlijcie mi jak najwięcej zdjęc z spider-mana 3 na bartoszmark1996@interia.pl prosze

ocenił(a) film na 7
IronMan

ten Venom jakoś bardziej przypomina tego Venoma co był w bajce :P

Agniecha

Nosz kurde bele a nie wydaje sie wam ze nie przypadkiem z gry !!!!!

Agniecha

Nosz kurde bele a nie wydaje sie wam ze to nie przypadkiem z gry !!!!!

ocenił(a) film na 10
Agniecha

a ten spider-man zostal wyciety z drugiego filmu ze sceny w banku gdy dr octopus zlapal go w szpony

michal2603_91

fejk, wykonaniem przypomina stare seriale np ten: http://www.filmweb.pl/Film?id=228370 [www.filmweb.pl/Film?id=...] :D
______________________________ ______________________________
To the batmobil!;p

ocenił(a) film na 7
Krolik_Pudding

Ciekawe tylko, ze nikt nie zauwazyl, ze nazwa pliku to fanart_venom.jpg

ocenił(a) film na 6
_SetH_

Ja to widziałem toz rok temu, jest to spider-man w scenie w banku z drugiej części a Venom jest raczej z bajki ewentualniez gry. Jest to na pewno FanArt.

ocenił(a) film na 6
_SetH_

Ja to widziałem toz rok temu, jest to spider-man w scenie w banku z drugiej części a Venom jest raczej z bajki ewentualniez gry. Jest to na pewno FanArt.

Stefan_Mirecki

to nie jest screen z gry, z bajki, to nie jest fan art...



TO JEST GóWNO!! XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones