PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33288}

Spirited Away: W krainie Bogów

Sen to Chihiro no Kamikakushi
8,1 144 235
ocen
8,1 10 1 144235
8,3 35
ocen krytyków
Spirited Away: W krainie Bogów
powrót do forum filmu Spirited Away: W krainie Bogów

Ciągle szukam jednak nie mogę znaleźć wersji japońskiej z polskimi/angielskimi napisami,
wszędzie lektor a ciekawa jestem oryginału. Czy ktoś z was wie gdzie mogłabym znaleźć taką
właśnie wersję?

IstarVanTassel

Mam ten sam problem - boję się, że trzeba ruszyć na zagraniczne strony :) tym bardziej, że oryginał (z napisami pl) oglądałam iii wersja polska urzekła mnie ciut mniej... Tak czy inaczej - dam znać jeśli coś znajdę :)

ocenił(a) film na 9
mucha_drc

Hejho, szczury lądowe, dobijcie do słynnej Zatoki Piratów (TM), tam znajdziecie, czego pragniecie.

(I zapomnijcie o polskim gryzoniu, ojcu filmów 700 MB.)

ocenił(a) film na 9
alojzyen

Pisząc powyższe, dowiedziałem się, że sympatyczny gryzoń z mojego dzieciństwa - ch*mik - został słowem zakazanym na filmwebie. Normalnie kocham tę stronę, na której za 98% kontentu odpowiadają użytkownicy, a i tak sposób zarządzania wygląda, jakby była to strona korpo na miarę Microsoftu.

alojzyen

Ahoj, Kapitanie! Zaciągnięcie się na pokład zostawiłam jako ostateczność, ale widocznie nie ma innej opcji ;)
Naprawdę zakazano gryzonia? :o Też miałam takowego w dzieciństwie - nazywał się Toudi (rodem z Gumisiów) iii był myszką bez ogonka w takim razie...
Ciekawie się dzieje na polskich portalach.

IstarVanTassel

na ch*mikuj (heh, zabawny ten regulamin ^^) jest wersja z "wgranymi napisami" :) jedyne co udało mi się znaleźć ;-) faktycznie, w internecie nie ma wersji japońskiej z napisami polskimi....z tego co widzę, jedynie z dubbingiem, co znacznie "przeszkadza" w odbiorze:) pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
IstarVanTassel

Ja trafiłam na taką wersję, mimo że nie szukałam. To się będzie na wspomnianym przez Was piracie nazywało "Spirited Away (Sen to Chihiro no Kamikakushi) - HQ" i będzie miało rozmiar 1.33GB :) Napisy do tego oczywiście można pobrać bez problemu.

ocenił(a) film na 9
IstarVanTassel

Jak ktoś chce wersję w 1080p z polskimi napisami to dodać mnie do znajomych i pisać.

IstarVanTassel

Wersja HD z angielskimi napisami: http://www.hdmoviezone.net/p/movie-player.html?id=475775001160842979
Lubię na tej stronie internetowej oglądać filmy.

ocenił(a) film na 9
IstarVanTassel

Nie wiem czemu, ale nie mogę oglądać tego filmu z dubbingiem. Zapewne przez to, że widziałem film z oryginalnym dźwiękiem (+ napisy pl). Dubbing psuje jak dla mnie całą magię tego filmu, a głosy postaci nie pasują.

ocenił(a) film na 9
IstarVanTassel

Gdyby ktoś miał jeszcze problem ze znalezieniem to znalazłam tutaj http://www.animefreak.tv/watch/spirited-away-online z angielskimi napisami. :)

ocenił(a) film na 9
IstarVanTassel

Jeśli ktoś szuka, na CDA jest wersja HD z napisami PL

ocenił(a) film na 10
IstarVanTassel

Po 6 latach pewnie już tego nie odczytasz, ale dziś taką wersję obejrzysz na Netflixie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones