Spisek w New Hope

(2008)

Conspiracy

0 0 FILM 443875
Spisek w New Hope (2008)
http://www.filmweb.pl/film/Spisek+w+New+Hope-2008-443875/userRecommends
1 godz. 30 min.
ocena społeczności: średni
4,9/10
1.275 głosów
  • 8016. w rankingu światowym
  • 114 osób chce zobaczyć ten film
Spisek w New Hope (2008)

opisy filmu

(4)
+
  • Val Kilmer i Jennifer Esposito (Crash: Miasto gniewu) i Gary Cole (Życie biurowe) występują w wypełnionym eksplozjami, nieprzerwaną akcją filmie, w którym były żołnierz piechoty morskiej zaprowadza sprawiedliwość w pewnym małym pogranicznym miasteczku

    Ranny w Iraku, MacPherson (Kilmer) decyduje się skorzystać z propozycji przyjaciela i odpocząć na jego ranczu w Arizonie. Kiedy jednak znajomy MacPhersona znika w niewyjaśnionych okolicznościach i wszyscy mieszkańcy miasteczka zgodnie utrzymują, że nigdy kogoś takiego nie znali, MacPherson postanawia wyjaśnić tajemnicę. Odkrywa miejscowy spisek i kryjące się za nim nielegalne interesy. Chcąc odnaleźć przyjaciela i przywrócić porządek, MacPherson nie cofnie się przed niczym, póki winni nie zostaną ukarani!

  • Ciężko pracująca samotna matka 8-letniej córki zostaje uwikłana w znajomość z rannym weteranem US Marines MacPhersonem (Val Kilmer), który przybywa do miasta z zamiarem odwiedzenia starego przyjaciela. Komplikacje zaczynają się wtedy gdy okazuje się, że przyjaciel zniknął bez śladu, a na dodatek nikt inny nie wiedział, że w ogóle kiedykolwiek mieszkał w mieście.

  • William MacPherson, w tej roli Val Kilmer, wyrusza do miasteczka New Lago by spotkać się z przyjacielem,Miguelem Silva, który uratował mu życie w Iraku. Jednak na miejscu MacPherson nie znajduje Silvy. Miasto do którego przybył jest pod władaniem bezwzględnego Johna Rhodesa,a sam MacPherson nie mile widziany. Gdy były marines dowiaduje się co się stało z jego przyjacielem postanawia go pomścić.

  • Ranny w Iraku MacPherson (Val Kilmer) decyduje się skorzystać z pozycji przyjaciela i odpocząć na jego ranczu w Arizonie. Jednak znajomy MacPhersona nagle znika w niewyjaśnionych okolicznościach. Wszyscy mieszkańcy miasteczka zgodnie utrzymują, że nigdy kogoś takiego nie znali. MacPherson postanawia wyjaśnić tę tajemnicę. Odkrywa miejscowy spisek, nielegalne interesy władz i korupcję policji. Nieustraszony, sam przeciw wszystkim, nie cofnie się przed niczym, by odnaleźć przyjaciela i przywrócić porządek w mieście.