PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608}

Sposób na Szekspira

Looking for Richard
6,8 1 621
ocen
6,8 10 1 1621
6,8 5
ocen krytyków
Sposób na Szekspira
powrót do forum filmu Sposób na Szekspira

Przykro mi ...ale mimo całej mojej facynacji Pacino, nie dałem rady przez ten film przebrnąć.
Pasjonaci Szekspira zapewne znajdą w tym filmie coś dla siebie :)

ocenił(a) film na 9
Neuromer

bez obrazy, ale Al chyba nie byłby zadowolony, że ma takiego "pasjonata"...ile sztuk Szekspira przeczytałeś ? a może nie umiesz czytac ?

jeansibelius

tak nie umiem czytać..i Pozdrawiam

jeansibelius

po co ci te infantylne komentarze? :)

magxzy

pytasz mnie ??

Neuromer

Nie :) odpowiedź kierowana jest do kogoś innego, po lewej znajdują się magiczne linie, które pod warunkiem, że się je dobrze użytkuje prowadzą do wypowiedzi do której się odnosimy :)

magxzy

no faktycznie..nigdy na nie, nie patrzyłem, całe życie człowieiek się uczy :)

Neuromer

Zgadza się - mimo tego że Pacino jak dla mnie jest genialny - nie dałem radę obejrzeć tego filmu. W zasadzie zastanawiam się czy w związku z tym mogę go ocenić - bo skoro zacząłem oglądać film ale był tak męczący że nie dobrnąłem do końca to też mam prawo do swojej opinii co?:)

czykwins

Każdy ma prawo do opinii, ja ją napisałem i widzę że się zgadzamy w tym temacie :)
filmu nie oceniałem

ocenił(a) film na 10
Neuromer

Jak dla mnie to był totalny wygłup i cukrowa pianka lekka jak piórko... jak mówi w filmie Pacino: ' nie przejmuj się, jeśli nie rozumiesz każdego słowa...'
Więcej luzu. Szekspir naprawdę święty nie był.

ocenił(a) film na 10
TangoAndWaltz

'-Ty, zlewku szpetnych cech, ryjący wieprzu!
Ty, coś w kolebce już był piętnowany
Na syna piekła i zakał natury!
Ty, hańbo łona matki! ty, wyrodku
Ojcowskich lędźwi! łachmanie honoru!
Wieczne przekleństwo tobie —
- Małgorzato!
- Ryszardzie!'


ocenił(a) film na 10
TangoAndWaltz

A po naszemu:
'-Ty obrzydliwa świnio, od szczeniaka wyglądałeś na kandydata do pierdla, skur...synu i sukinkocie, poroniony przypadku ojca przy pracy, idź do diabła!
- Małgośka, wyluzuj.
- Rysiek, przeginasz.'

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones