PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=303289}

Spotkajmy się w więzieniu

Let's Go to Prison
6,5 10 004
oceny
6,5 10 1 10004
7,2 4
oceny krytyków
Spotkajmy się w więzieniu
powrót do forum filmu Spotkajmy się w więzieniu

Kolejny film który pokazuje nas jako kretynów. A poza tym całkiem niezła komedia.

ocenił(a) film na 10
korndddd

Rozumiem intencję (i popieram) ale w tym przypadku się z tobą nie zgadzam.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
korndddd

bo w kwestii przestępczości jesteśmy kretynami ;D
filmik świetny ! :)

korndddd

a nie widziałeś nigdy amerykańskiego filmu, w którym głupek jest amerykanem? bo ja widziałem setki. i co to oznacza? absolutnie nic. poluzuj poślady

korndddd

A jakie to ma znaczenie jakie nazwisko nosi?
No chyba, że uważasz, iż w tej sprawie rząd RP powinien interweniować na szczeblu prezydenckim...?

ocenił(a) film na 7
DyletantFilmowy

może trochę przesadziłem, bo pisałem to na szybko, ale w wiekszości jednak mamy tam opinię takich półgłówków. A film bardzo dobry, kilka naprawdę fajnych scen, szczególnie ta z romantycznym spotkaniem Barryego z Nelsonem

korndddd

Scena romansu jest faktycznie urocza..

Natomiast co do clue Twojej wypowiedzi - nie ma co się przejmować. W żadnym miejscu nie pada tam nawet informacja, że gość jest Polakiem czy ma cokolwiek wspólnego z Polską.
Nigdy w USAch nie byłem (i nie mam zamiaru tam być), ale mój wewnętrzny obraz tego kraju to tłum grubasów, makdonald na każdym kroku, murzyni, którzy strzelają za byle dolara i generalnie - dżungla w której albo zginiesz albo wyskoczysz wysoko.
Czy to jest prawdziwe? A skąd mam wiedzieć...? :D

korndddd

A bo niby Polacy to jacyś geniusze? Cały świat się z nas śmieje. I ma racje. Od 25 lat głosujemy na tych samych złodziei, czy to oznaka inteligencji?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones