PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32683}

Spotkamy się w St. Louis

Meet Me in St. Louis
7,3 2 409
ocen
7,3 10 1 2409
7,4 8
ocen krytyków
Spotkamy się w St. Louis
powrót do forum filmu Spotkamy się w St. Louis

wow

ocenił(a) film na 10

Jak to się dzieje, że chociaż filmowcy mieli ponad 60 lat na szlifowanie sztuki filmowania tak mało powstaje teraz tak przyjemnych, delikatnych, prostych filmów. A dawno nie widziałam także tak fachowych młodych aktorów (o polskich młodych aktorach -chodzi mi o młodszych niż 10 letnich- nie wspomnę, bo to ujma nazywanie ich czymś więcej niż rekwizytami).
Kostiumy, scenografia, klimat.. Ah, lubię wracać do tego filmu :)

ocenił(a) film na 10
huwer1001

ostatnio mi wpadl w rece film o podobnym klimacie, kolorystyce i przepieknej oprawie muzycznej "szklany pantofelek" w polskim kinie tez sa ladne filmy muzyczne co prawda nie wspolczesne ale sa np "zona dla ausralijczyka" z muzyka Mazowsza i watku jak zawsze romantycznym
a co do pytania jak to sie dzieje ze sie juz nie tworzy takich filmow?
juz wyjasniam
robi sie filmy na jakie jest zapotrzebowanie, jesli producent wie ze spoleczenstwo tego nie bedzie ogladac przy najmniej zadowalajaca ilosc to nie wylozy kasy na taki fil i w efekcie on nigdy nie powstanie, zauwaz jaka muzyke sie podaje w radio, kicz nad kicze, w tv same telenowele, chcac niechcac spoleczenstwo jest "otumanione" przynajmniej wieksza czesc

KinoManiak_12

Zgadzam się, to tak jak ze sztucznym śmieciowym jedzeniem. Nie oglądać seriali, durnych programów jak jakieś tańce czy jaka to melodia, nie słuchać radia oprócz pr. II, nie oglądać byle jakich, familijnych, naiwnych i idiotycznych filmów, nie nazywać gwiazdami półgłówków odgrywajacych role w tym czymś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones