Dr. Tomasz Pawłowski to Polak

ostatnia wypowiedź: leniwypizmak
Mad_X Mad_X
ocena: 8

,a w 56 minucie filmu kiedy dwaj naukowcy relaksują się grając na dachu bazy mozna obok amerykanskiej flagi przez ulamek sekundy dostrzec polska flage !!! to jedyne flagi pozostale bowiem sa jakimis dziwnymi tzn moze to loga stacji lub tym podobne. Jednak Pawlowski robi kawal powaznej roboty za co wyrazy szacunku

• benek_4 benek_4
    ocena: 6

A wiesz może, co oni grali? Jakiegoś punka z 70-80tych lat chyba, chyba coś z Wielkiej Brytanii, ale nie mogę poznać, a mnie to już męczy :)

• Mad_X Mad_X

niestety nie posiadam juz tego filmu, a w google spotkalem tylko wzmianke, ze moze byc to piosenka "kobaka" nic wiecej nie dalem rady wynalezc

• RoderickUsher RoderickUsher
    ocena: 10

:-D. Słychać też było polski akcent.

• $user użytkownik usunięty

Nie Tomasz, ale Jan Pawłowski.

"Polski biolog Jan Pawłowski badający na Antarktydzie inteligencję jednokomórkowców, z którym udało mi się nawiązać kontakt po obejrzeniu filmu, nie wiedział nic o jego powstaniu. Choć sam w nim wystąpił, nie przypuszczał, że Herzog robi na Antarktydzie jakiś film. Zdaje się, że wziął twórcę "Aguirry" i "Stroszka" za rozkojarzonego turystę amatora. Ale to, co oglądamy na ekranie, świadczy o czymś innym: rzeczywistość wychodzi temu reżyserowi naprzeciw, wszędzie spotyka ludzi podobnych sobie."

http://wyborcza.pl/1,75475,5194470.html

• leniwypizmak leniwypizmak

Muszę Was zasmucić, bo ta flaga to są jednak barwy Chile, a nie Polski, co nie zmienia faktu, że dr Jan Pawłowski to Polak :)

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: