PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1294}

Sprawa Kramerów

Kramer vs. Kramer
7,7 37 465
ocen
7,7 10 1 37465
7,9 22
oceny krytyków
Sprawa Kramerów
powrót do forum filmu Sprawa Kramerów

To było wydarzenie! Rewelacja! Ludziska wychodzili z kina spłakani i zachwyceni. Ale faktem jest, że
film wzbudził wtedy wiele dyskusji - no bo jak to możliwe, żeby po rozwodzie dziecko zostało przy
ojcu??? To wtedy w Polsce ludziom się wydawało niemożliwe, choć akurat ja znałam taki przypadek
osobiście. Ale to był absolutny wyjątek .

ocenił(a) film na 7
IrenaSz

ja dopiero dzisiaj go oglądałem i całkiem wartościowy film , nie wiedziałem ze wzbudzał tyle emocji w PRL owskim rezimie

ocenił(a) film na 9
IrenaSz

Irena, spojerujesz..

IrenaSz

No jesli matka jest taką zołzą jak postać grana przez Meryl Streep, to czemu nie. Dla mnie trochę koniec jest naciągany, bo ona nie mogła się tak nagle przeistoczyć w kogoś zupełnie innego.

ocenił(a) film na 8
IrenaSz

Ono nie ZOSTALO przy ojcu, po prostu mamusia poszla w dluga i dziecko na poltora roku zostawila z ojcem nie martwiac sie o konsekwencje.

Bylo wyjscie, ktore proponowal szef Teda: oddac Billego ''do rodziny''. Bo mamusia ''szukala sensu w zyciu'' i wysylala synkowi pocztowki. A potem sie nagle obudzila i przypomniala sobie, ze JEST MATKA i klekajcie narody.

Hellyspring

Dokładnie! Mamusia nadal miała w d*pie wyrok przygłupiego sądu i drugi raz porzuciła dziecko. Dzięki temu tylko zostało przy Ojcu.

IrenaSz

Bardzo dobrze że zostało przy Ojcu! Postać matki w tym filmie to dno.

ocenił(a) film na 7
uln

Za to ojciec: "Będę pracował dla Ciebie 25 godzin na dobę i 8 dni w tygodniu" oraz "Kocham Cię, stary" - do szefa i "Do której chodzisz klasy?" - do syna, był prawdziwym złotem.

ocenił(a) film na 7
uln

Za to ojciec: "Będę pracował dla Ciebie 25 godzin na dobę i 8 dni w tygodniu" oraz "Kocham Cię, stary" - do szefa i "Do której chodzisz klasy?" - do syna, był prawdziwym złotem.

uln

Postać matki jest postacią kobiety, której potrzeby nie są zaspokojone - to jej mąż robi karierę, a ona dusi się w domu. Układ, z którego nie ma wyjścia, bo mąż lekceważy ją. Uciekła, żeby ratować siebie, a nie, żeby zostawić dziecko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones