PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1294}

Sprawa Kramerów

Kramer vs. Kramer
7,7 37 468
ocen
7,7 10 1 37468
7,9 22
oceny krytyków
Sprawa Kramerów
powrót do forum filmu Sprawa Kramerów

Już po początkowych scenach wiedziałem, że pokaże cały swój kunszt i się nie myliłem. 9/10.

użytkownik usunięty
dawid_v22

Zgadzam się. Hoffman jest znakomitym aktorem. Im więcej filmów z Nim oglądam tym wyraźniej to widzę i tylko utwierdzam się w przekonaniu, że jest niezawodny. Po prostu znak jakości. Ma w sobie coś takiego, że po prostu chce się Go oglądać.

Pamiętam kiedyś myliłam Hoffmana z De Niro i Pacino ;D Mimo że wszyscy trzej są znakomitymi aktorami, to do Hoffmana czuje się jakaś taką sympatie i ciepło :)

ocenił(a) film na 8
dawid_v22

Robert Downey Jr. jest podobny do młodego Dustin'a Hoffman'a. Podobna charyzma, gra aktorska, mimika. Czy ktoś też ma takie odczucia? :-)

ocenił(a) film na 9
Sylvia_Cage

Wcześniej tak o tym nie myślałem, ale jak już wspomniałaś o tym, to faktycznie - widzę podobieństwo.

ocenił(a) film na 9
Sylvia_Cage

Stary wątek ale specjalnie weszłam głębiej na forum bo pół filmu o tym myślałam podobieństwo uderzające.Robert już dawno powinien dobrać tak role miałby już oscara :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones