PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=727833}
6,8 4 475
ocen
6,8 10 1 4475
3,0 3
oceny krytyków
Sprawiedliwy
powrót do forum filmu Sprawiedliwy

Po raz kolejny spotykam się z sytuacją, że nie mogę ocenić filmu, ponieważ "czeka on na swoją premierę". Tak się złożyło, że przynajmniej jeden pokaz miał miejsce, np 14 sierpnia 2015r. na Ińskim Lecie Filmowym. O co chodzi? Czy ktoś mógłby w końcu ogarnąć to wszystko? Posiadacie przecież wielkie zasoby ludzkie, ale niestety pewne rzeczy sprawiają wrażenie, jakby nikt nie ogarniał kwestii administracyjnych. Rok, albo dwa lata temu, miałem do czynienia z dokładnie tą samą sytuacją.

P.S. Film bardzo dobry, tym bardziej szkoda.

ocenił(a) film na 10
Astrolog_140279

Ja również widziałem ten film (2.11.2015) i podobnie pozytywnie odebrałem jego przesłanie. :)

Co ciekawe, moja aplikacja mobilna Filmwebu pozwoliła mi ocenę filmu, tylko ta ocena nie została uwzględniona jeszcze (i tak pozostanie do dnia premiery). A premierę podobno przeniesiono na luty 2016. Szkoda. Po mojemu film jest co najmniej nie gorszy, niż "Pokłosie" - jeżeli nie lepszy. Szkoda jedynie, że aplikacja nie pozwala już na ocenę poszczególnych ról.

ocenił(a) film na 5
Astrolog_140279

Ja moge, jest przemontowywany.

Astrolog_140279

a ja nie jestem tak pozytywnie nastawiony jak wasze komentarze. Film raczej średni a nawet słaby

Marek84

Widziałem film dwa razy, raz w sierpniu 2015 a drugi raz dzisiaj. Faktycznie, wersja z sierpnia z tą która pojawiła się w serwisach VOD różniią się od Siebie.... Ale film jest naprawde niezły....

ocenił(a) film na 8
Astrolog_140279

Mnie się bardzo podobał. Taki... offowy :-).

Astrolog_140279

zgadzam sie, prosze cos z tym wreszcie zrobic! A nie zbywac mnie slowami, ze 'to serwis polski wiec licza sie tylko polskie premiery' - doskonale wiemy, ze macie burdel i ze nie nadazacie. Pozdrawiam i licze na poprawe FW! : )

Astrolog_140279

mnie też nie udało się filmu zobaczyć, bo przemknął przez jeden (chyba) ekran w W-wie jak meteor. Jestem starej daty, nie wiem jak i gdzie mogłabym go zobaczyć. Może ktoś życzliwy pomoże?

ewab113

Film jest emitowany w Canal+.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones