PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=639024}
4,8 75 803
oceny
4,8 10 1 75803
7,0 35
ocen krytyków
Spring Breakers
powrót do forum filmu Spring Breakers

Nie mogę patrzeć na tematy zaczynające się od "żal mi was bo nie potraficie zrozumieć tego
arcydzieła", "potrafię zauważyć w tym filmie głębię której wy nie widzicie" co za pieprzenie za
przeproszeniem. Film to jedno wielkie zbiorowisko ujęć, gdzie dzieciaki bawią się, piją, rozbierają i
robią głupie rzeczy. Adaptacja o totalnie głupich nastolatkach to jakiś przełom? Odkrycie czegoś
niesamowitego? Jeszcze moment, w którym dziewczyny, które ledwo co nauczyły się strzelać z broni
rozwalają siedzibę tego drugiego typka. Rozwalają w niej wszystkich bez żadnego problemu chociaż
wszyscy tam obecni kropią do nich bez przerwy i jakoś nikt nie potrafi trafić gdy idą sobie powoli na
samym środku... Dla mnie ten "film" to jedno wielkie dno, którego nie poleciłbym nikomu nawet jeśli
ktoś miał by mi za to zapłacić. Stanowczo odradzam wszystkim, którzy jeszcze go nie widzieli
oglądanie tego filmu.

ocenił(a) film na 7
baniaq

Tak szczerze to mi ta pseudo głębia tylko przeszkadzała. Najbardziej mnie denerwowało pieprzenie farmazonów dziewczyny Biebera. Nie potrzebnie wszyscy tak dramatyzowali. Dla mnie to by było bardziej strawne jako komedia kryminalna. Ten cały Alien był za bardzo przerysowany, ale i tak był najlepszy z całego filmu. Dziewczyny może i ładne, ale po nałożeniu tony makijażu. Widać też, że scenarzyście brakowało pomysłów na fabułe, bo stosował beznadziejne zapychacze. Przykładem jest scena gdy dziewczyny robiły nie wiadomo co przy ścianie, stawały na rękach itp. Najbardziej mnie nurtowało gdzie dziewczyny trzymały amunicje w strzelaninie na końcu filmu. Gdyby wyciąć niektóre sceny i dodać nowe to film mógłby być przynajmniej bardzo dobry, a tak jest tylko dobry.

ocenił(a) film na 1
McGyverPL

Oceniłeś film na 7 mimo tych wszystkich ujęć, które były po prostu nudne i nie potrzebne. Skąd tak wysoka ocena tego czegoś? Czymś specjalnym kierowałeś się oceniając ten film?

ocenił(a) film na 7
baniaq

Sam nie wiem, może dlatego, że był przyjemny dla oka. Pomimo kilku nudnych scen nie przynudzał. Był pozytywnie zakręcony, a uwielbiam takie klimaty. Może gdyby nie Alien nie oceniłbym go na 7. Ogólnie uważam, że film miał duży potencjał, ale nie wykorzystał go w stu procentach. Nie uważam, że oceniłem go za wysoko patrząc jakim filmom ty dałeś 10.

ocenił(a) film na 1
McGyverPL

Kiedy jakiś film mi się podobał to oceniam go wysoko, by chociaż w malutkim stopniu podnieść średnią na filmwebie ;) analogicznie do tego jak obejrzę jakiś film, który mi się w ogóle nie podobał, był nudny albo fabuła była okropna to daje 1 starając się obniżyć ocenę filmu tak by ktoś inny nie stracił na niego czasu. Filmy ocenione na 10 chciałbym mieć na DVD i czasem do nich wrócić :)

ocenił(a) film na 1
McGyverPL

Mógłbyś podać przykłady, z którymi się nie zgadzasz?

ocenił(a) film na 7
baniaq

Nie muszę podawać przykładów przecież wiesz jakim filmom dałeś 10.

ocenił(a) film na 1
McGyverPL

Serio? Nie zgadzasz się z wszystkimi filmami jakie oceniłem na 10?

ocenił(a) film na 7
baniaq

Według mnie bardzo mało filmów zasługuje na najwyższą ocenę. Na 360 filmów, które oceniłem tylko trzem dałem 10. A ocenianie filmów twoim sposobem jest bez sensu, bo każdy ma inny gust. Tak samo myślę o najniższej ocenie. Do tej pory żadnemu filmowi nie wystawiłem 1, bo nie ma filmu, który na to zasługuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones