PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8048}

Sprzedawca śmierci

Needful Things
6,3 6 249
ocen
6,3 10 1 6249
Sprzedawca śmierci
powrót do forum filmu Sprzedawca śmierci

Czy ktos wie moze jaki tytul ma ta piosenka, ktora leci podczas gdy Nettie rozwieszala te rozowe karteczki? Jest ogolnie znana i slyszalam ja nie raz, ale za nic nie moge skojarzyc skad ona jest. Jakis film, serial, moze z jakiejs bajki?

ocenił(a) film na 7
ephexote

In the Hall of the Mountain King

WiktorGn93

Albo polski tytuł : W Grocie Króla Gór, utwór Edvarda Griega; nie wiem, w jakich filmach był wykorzystany..
W ogóle w "Sprzedawcy..." była świetna muzyka!

audrey_h

czy mógłby mi ktoś udzielić informacji jak się nazywał ten lek jaki zażywała Polly na artretyzm ?

ocenił(a) film na 7
WhereIsMy

W książce był to percodan

ocenił(a) film na 7
WiktorGn93

widzę, że dobrze znasz książkę, więc może i na to znasz odpowiedź: czy w Sklepiku z marzeniami w tym wisiorku nie był czasem zamknięty jakiś chrząszcz, żuk ... ? coś mi się kojarzy, że w powieści właśnie tak było, ale nie jestem pewien

ocenił(a) film na 7
kryslav

Z tego co pamiętam to był tam chyba pająk, który rósł z każda chwilą przerażając coraz bardziej rozhisteryzowaną Polly. Ta pamiętna walka w toalecie....

ephexote

tylko że to nie piosenka..jakoś śpiewu nie słyszałem

Pysiek33

Mozart - Ave Maria

ephexote


'dopoki nie wszedlem do internetu nie wiedzialem, ze na swiecie jest tylu idiotow' (St. Lem).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones