PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=497153}

A Serbian film

Srpski film
4,6 27 118
ocen
4,6 10 1 27118
4,3 6
ocen krytyków
Srpski film
powrót do forum filmu Srpski film

który w ogóle nie powinien powstać.
Co za chory człowiek mógł takie gówno nakręcić?
Wyłączyłem na scenie gdy facet odebrał poród i zaczął ruchać noworodka.
Przecież to jest chore.
Jak ktoś lubi takie filmy to krzyż mu na droge i niech sie idzie leczyć.

Varza

Ja tego nie rozumiem jak dla mnie to takich powinno się wyłapywać i rozstrzeliwać .. co to jest za przesłanie w tym filmie ? ani to śmieszne ani nic ma być po prostu obrzydliwe a jak komuś się to podoba to już sam nie wiem w jakim świecie my żyjemy.

ocenił(a) film na 1
Varza

wylaczylam to gowno w tym samym momencie to nie jest normalne to popaprane !!! film dla psychopatow nie dla ludzi !!!!!!

ocenił(a) film na 5
barbiedeplastico

Racja, film obrzydliwy, sadystyczny itd. itp.... ale dużo jest takich filmów. "Nekromantik", "Martwa dziewczyna" - ludzie lubią filmy, które szokują, pokazują coś nowego, przekraczają pewne granice (wcale nie doszukuję się w nich drugiego dna czy coś).
To tylko film - fakty, chory i durny, ta scena z noworodkiem - tragedia.
Z drugiej strony kiedy główny bohater zaczął kogoś pieprzyć i się okazało, że to jego syn (xD) - tego się nie spodziewałamxd
Wiadomo, że zamierzeniem było nakręcić coś co sprowokuje do dyskusji, rozsławi w pewnym stopniu film aby zbić na nim kasę. Zwykły zabieg marketingowy i tyle.

Film nie dla wszystkich

ocenił(a) film na 7
Asteria

Mamy tu sporo czarnego humoru. Oczywiście zauważy to ktoś kto akceptuje wszystko na ekranie. A scena z synem mnie np. nie zaskoczyła. To taka chora metafora "kochającej się rodziny" w dosłownym znaczeniu tego słowa. Mimo wszystko ciekawie jest zrobiony sprski film, dobra gra aktorska no i wyśmienita strona techniczna

użytkownik usunięty
Varza

rzeczywiscie chory film ale na 1 nie zasluguje

użytkownik usunięty

.

użytkownik usunięty
Varza

Gówno mnie obchodzi, że takie rzeczy (być może) dzieją się naprawdę. Mam w głębokim poważaniu, co ten sadystyczny, bezsensowny, epatujący zezwierzęceniem film chciał osiągnąć. Jest mi po prostu bardzo przykro, że w czyjejś głowie mogą powstawać takie pomysły.

ocenił(a) film na 2
Varza

Najohydniejszy film w moim życiu. Mam nadzieję, że nigdy niczego podobnego nie obejrzę, spodziewałem się zwykłem sekso-masakry, a tu coś takiego. Daje 2 bo wciąga.
Ludzka stonoga w porównaniu z tym to pikuś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones