PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31023}

Stąd do wieczności

From Here to Eternity
7,6 8 042
oceny
7,6 10 1 8042
7,6 12
ocen krytyków
Stąd do wieczności
powrót do forum filmu Stąd do wieczności

Donna Reed

użytkownik usunięty

Za co niby ten Oscar dla niej? Co ona takiego wielkiego pokazała w tym filmie? Może i dobrze zagrała, ale to
zdecydowanie za daleko do kreacji zdecydowanie wartych tej nagrody. Zrozumiałbym Oscara dla Sinatry, bo zagrał tutaj
naprawdę znakomicie, ale dla Donny Reed. Ona zagrała chyba najsłabiej z całej piątki głównych aktorów.

Eeeej Sinatra ? Toć ja myślałam, że to jakiś śmieszny chłystek, aktorzyna któremu się trafiło (nie wiedziałam jak wygląda Sinatra całą wieczność aż dotąd). Jak ogarnęłam, że oscara sobie wręczył ekhm wręczono mu zaśmiałam się gorzko.
Smutek bo oscary najczęściej nic nie znaczą. Zgarniają je Ci którzy czymś zabłysną i tacy pogodni amerykanie duchem lub urodzeniem , jak Pan Frank.
p.s lubię Sinatrę

__Fragile__

Jak na Sinatrę to była WIELKA KREACJA! Wybija się ponad jego pozostałe role, które są w znakomitej większości nieznośnie słabiutkie.

__Fragile__

Matko, jak można publicznie przyznać, że się nie wie jak wyglądał Sinatra.

ocenił(a) film na 9

Rzeczywiscie niewiadomo za co. Musial ktos te wygrana ustawic "politycznie", bo w rzeczy samej Roland i grand aktorska przecietna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones