PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9731}

Stalowe magnolie

Steel Magnolias
7,5 26 012
ocen
7,5 10 1 26012
7,3 6
ocen krytyków
Stalowe magnolie
powrót do forum filmu Stalowe magnolie

Około 39 minuta ''Stalowych Magnolii''. Słyszymy wypowiedź: '' już kiedy miałam 14 lat nie ruszyłam się z domu bez odpowiedniej bielizny''. To inne czasy i nie jestem pewna co bohaterka mogła mieć na myśli. Jakiej bielizny? Nie żartuję.

culturethingsla

tam było jednak: ''nie wyszłam z domu bez odpowiedniej bielizny'' a nie ''nie ruszyłam się''

culturethingsla

To oczywiste: przez "odpowiednia" bielizne miala na mysli: seksowna i prowokujaca. Jednak wiele 14-latek jest/byla w tym wieku jeszcze dosc niewinna.

ocenił(a) film na 6
culturethingsla

Mi się wydaje że chodziło o bieliznę wyszczuplającą, robiącą ładny kształt, bo dialog pojawił się kiedy dwie kobiety obserwowały grubszą tańcząca babkę.

ocenił(a) film na 9
culturethingsla

W oryginale było "l haven't left the house without Lycra on these thighs since l was 1 4", chodziło tu raczej o pończochy. Ale wcześniej faktycznie nabijają się z grubej kobiety i tam faktycznie mówią, że dała 500 dolarów za kieckę, a nawet nie chce jej się założyć gorsetu, żeby schować ten tłuszczyk :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones