PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9737}

Stan łaski

State of Grace
7,3 7 147
ocen
7,3 10 1 7147
Stan łaski
powrót do forum filmu Stan łaski

Film tragicznie nudny/ monotonny/ przewidywalny i glupszego sposobu na zakonczenie tej oklepanej hollywodzkiej historyjki chyba nie mozna nie bylo wymysllic. Nawet swietna gra aktorska (chociaz Ed Harris jakos sie nie popisal) nie ratuje tego filmu. Trudno to ogladac bez przewijania.. Ocena 4/10

ocenił(a) film na 4
AstonMarkiz

Zgadzam się, obejrzałem ze względu na obsadę, ale zmusiłem się, żeby dotrwać do końca

ocenił(a) film na 4
homersims

Zgadzam się także.Film mocno rozczarowuje mimo obecności tylu dobrych aktorów.

ocenił(a) film na 6
AstonMarkiz

Sean Penn jest jak wino im.................................

ocenił(a) film na 6
AstonMarkiz

Po filmie spodziewałem się czegoś więcej. Gdyby nie dobra obsada,to byłby dość słaby (najbardziej wyróżniał się Oldman). Ogólnie z podobną fabułą powstało już wiele produkcji. Ogromny minus ode mnie za finałową scenę.
Daję mocno naciągane 6/10.

ocenił(a) film na 9
AstonMarkiz

piękne kino ale nie dla ludzi wychowanych na van damie

użytkownik usunięty
AstonMarkiz

Okej, finałowa scena w barze. Zgadzam się, nie ma wytłumaczenia. Nie wiem kto mógł zgodzić się na wklejenie takiej tandetnej sceny, rodem z jakieś szmiry z willem smithem do filmu, który chyba nigdy nie aspirował do miana sensacyjnej super kasowej ekstra hollywoodzkiej produkcji. Okej, Ed Harris jak zwykle, poprawnie, bez polotu.

AAAALE:) Reszta aktorów i ich gra, nawet nie ma sensu wymieniać po kolei z nazwiska. Aktorska śmietanka, prezentująca najwyższą formę w najlepszych dla amerykańskiego filmu latach. Scenariusz to kolejny mocny punkt, bohaterowie bardzo autentyczni i wyraziści, naprawdę nieźle się wkręciłem i jestem w stanie zrozumieć po trochu każdego z bohaterów, mimo że temat irlandzkiej mafii w NY jest dla nas co najmniej egzotyczny.

Film kojarzy mi się z Donnie Brasco i bije go na głowę pod każdym względem, nawet scenariuszowo, mimo że DB był oparty na faktach. No i Sean Penn który gra, a nie jest sztywny, nudny i identyczny w każdym filmie jak Johnny Depp

ocenił(a) film na 5
AstonMarkiz

Dokładnie, odniosłem bardzo podobne wrażenie po obejrzeniu tego filmu z doborową obsadą aktorską. Ocena ponad "7" to nieporozumienie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones