PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682191}

Star Trek: W nieznane

Star Trek Beyond
6,6 49 625
ocen
6,6 10 1 49625
5,8 17
ocen krytyków
Star Trek: W nieznane
powrót do forum filmu Star Trek: W nieznane

J.J. wróć!!

ocenił(a) film na 7

O wiele słabszy od dwóch poprzednich części, bez Abramsa to juz nie to samo

ocenił(a) film na 8
Dyby

Zgadzam się za Abramsa bylo lepiej, oby wrocil

ocenił(a) film na 3
Dyby

Na pohybel wielu osobom to napiszę - ale uwielbiałem jego prześwietlenia zwane efektem flary.

ocenił(a) film na 8
jarken

PIerwszy film spoko, drugi to była kalka. Ta część bardzo dobra i mam nadzieje że utrzymają poziom :)

ocenił(a) film na 6
Azraelah

Druga czesc byla najlepsza wg mnie.

ocenił(a) film na 7
luquepl

zgadzam się! 2 część najlepsza,3 część najsłabsza ale jest i tak na tyle dobra żeby obejrzeć :)

Dyby

Zgadza się . J.J Abrams znakomicie spisał się przy pierwszych dwóch ST. Typowo po amerykańsku ---na siłę naprawiają sprawną maszynę , kompletnie bez pomysłu i narzędzi. Nie ma co się oszukiwać ale " trójka" jest zdecydowanie najgorsza...

Dyby

Wszystkie te trzy filmy to niebywałe gówno robione na jedno kopyto (motyw jest zawsze ten sam, jest jakiś groźny ktoś który jest zły na Federację i chce ją zniszczyć). Abrams powinien sczeznąć za wykreowanie w umysłach ludzi, którzy o tym uniwersum nigdy nie słyszeli obrazu Star Treka jako napakowanej akcją space opery.

ocenił(a) film na 7
AstarSeran

Jakim gatunkiem filmowym winien być Star Trek według Ciebie?

nillvo

Star Trek to science fiction, są tacy co klasyfikują to jako space operę ale ja się do nich nie zaliczam. A jeśli już, to nawet space operę można zrobić w lepszym stylu niż te filmy.

ocenił(a) film na 8
Dyby

Eee tam, o wiele fajniejszy od dwójki. Dużo żywszy, ciekawszy. Wszystko to subiektywne zatem :-)

Dyby

No co ty, słabszy? Od pokopiowanej dwójki?
Raczej bym powiedział, że oglądało się go dobrze, nawet lepiej od jedynki, w którym jedyne co zrobiono świetnie to to, jak oszukują widza dobrymi zdjęciami tuszującymi średniość.

ocenił(a) film na 3
Dyby

Wszystkie 3 Star Treki od 2009 roku to śmierdzące goowno. Podobnie jak Discovery,  Picard i Lower Decks.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones