PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671050}

Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie

Star Wars: The Rise of Skywalker
5,9 86 801
ocen
5,9 10 1 86801
4,6 47
ocen krytyków
Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie
powrót do forum filmu Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie

Prawdopodobnie Epizody 10-12 będą rozgrywać się między Klasyczną Trylogią a Prequelami. Podobno Czwarta Trylogia ma opowiadać historię Dartha Vadera, ukazując wczesne lata panowania Imperium pod rządami Imperatora Palpatine`a. Co więcej, podobno w E10-12 mają zostać przedstawieni nastoletni Han Solo i Lando Calrissian, którzy dołączą do Armii Imperium jako nowi rekruci. Zasadniczo, Lucasfilm chce wykorzystać postacie z klasycznych filmów w nowy sposób, gdyż pracownicy firmy podobno uważają, że tego oczekują fani.

Oto co szpieg z Lucasfilmu ma do powiedzenia na temat ewentualnego wskrzeszenia Dartha Vadera: ”Jest integralną częścią serii. Zastąpienie go jest praktycznie niemożliwe. Planuje się aby powrócił i odegrał znaczącą rolę w nowych filmach. Pamiętajcie to filmy fantastyczno-naukowe. Darth Vader powstanie z popiołów.”

Jak na razie nie ma żadnej informacji czy Hayden Christensen spotkał się na lunchu z Georgem Lucasem w celu ewentualnego powrotu aktora do roli Dartha Vadera. Kiedy nadejdzie rok 2021, Hayden będzie miał wtedy 40 lat, a jest to dobry wiek do zagrania Vadera bez hełmu i maski, zupełnie tak jak miał okazję Sebastian Shaw w zbroi i kostiumie Mrocznego Lorda w końcowych scenach Powrotu Jedi z 1983 roku, kiedy Vader miał okazje spojrzeć na syna Luke`a własnymi oczami.
Kolejną osobą, która będzie w odpowiednim wieku do wcielenia się w Dartha Vadera w E10-12 jest Jake Lloyd, czyli Anakin Skywalker z Mrocznego Widma z 1999 roku.
Jako, że Czwarta Trylogia jest niemal 10 lat przed procesem produkcyjnym, w tym momencie ciężko jest zgadnąć kto mógłby zagrać młodego Hana Solo i Lando Calrissiana.

hunters217

się uśmiałem.

hunters217

oby Vader był w 4 trylogii a poza tym chciałbym żeby zrobili filmy o
starej republice czyli miedzi old the republic a przed mrocznym widmem ,spin offy yoda ,darth maul, darth sidious,plo koon,Aayla Secura i w serial telewizji o wojnie klonów w mrocznym klimacie z aktorami a w rolach głównych takie postacie Obi-wan,Anakin,Mace windu,Aayla Secura,plo koon,Ki-Adi-Mundi,Kit Fisto,Stass Allie

wort801

Ja tam bym chciał żeby ta czwarta trylogia była tylko o starej republice! To bym było coś. Zawszę byłem ciekaw co się działo w czasach Dartha Malgusa i Dartha Revena :D

lol_24

Są gry, komiksy, książki. Dużo powiedziano już o Revanie.

donmaslanoz14

Ale i tak, stara republika jako czwarta trylogia, byłaby super :) Ale nie idźmy tak do przodu! Jeszcze nawet trzeciej trylogii nie ma...

lol_24

Stara republika jest moim zdaniem najciekawszym okresem w uniwersum.

donmaslanoz14

Dokładnie, dlatego byłoby super gdyby zrobili o nie czwartą trylogię :)

lol_24

episody 10 11 12 to ostatnie episody star wars potwierdzone info XD

Chwytaczek

A nie podałbyś mi może linku ze strony która potwierdza te informacje? Chciałbym to zobaczyć dla pewności, ale dziena za info.

lol_24

oglądałem na youtube że 10 11 12 the end saga star wars

Chwytaczek

Całe szczęście, że będą jeszcze filmy z serii Gwiezdne wojny historie, bo nie byłoby czego oglądać :)

lol_24

dokładnie zaakceptujesz zapro

Chwytaczek

Przyjąłem pare minut temu :)

lol_24

ile masz lat grASZ w cs go

Chwytaczek

Dużo :) a jeśli chodzi o cs go to kiedyś grałem, ale sprzedałem swoje konto jakiś czas temu. A czemu takie dziwne pytania?

lol_24

bo takie XDDD szczerze ja mam 12 a ty prosze o odpowiedz

Chwytaczek

Mam 16.

lol_24

oki

użytkownik usunięty
lol_24

też mi się to marzy i w sumie było by naturalne aby opowiedzieć o tych wydarzeniach bo przecież nie można w nieskończoność o imperium palpatime

ocenił(a) film na 1
lol_24

No, to by było coś. Nie znam się zbytnio na "Legendach", ale miło by było zobaczyć młodego Yodę i powstanie legendy o "Wybrańcu".

użytkownik usunięty
wort801

ponoć ma nie być 4 trylogii :(

Informacja z jakiej strony?? po za tym może nie być 10-12 ale może być o starej republice.:)

użytkownik usunięty
wort801

no właśnie z takiej co ci lepiej nie podaję :p bo zawału przez moją osobę dostaniesz a ja to nie wiesz kto xdd

o starej republice by były fajne :)

ocenił(a) film na 2

Będzie pewnie 4 trylogia, tylko pewnie po jakieś 10-15 letniej przerwie. A w między czasie będą spin-offy

ocenił(a) film na 1
wort801

Ludzie, Vadera raczej już nie będzie, aktor podkładający mu głos bardzo się zestarzał (co słychać w Łotrze 1) i wątpię szczerze, by był sens dubbingowania go przez kogoś innego.

hunters217

Stary, podaj chociaż jedno źródło, a ci uwierzę. Już na początku ci nie uwierzę, jak napisałeś, że Lucasfilm nad tym pracuje. Lucasfilm sprzedała to wszystko Disney'owi. Poza tym, gdyby Darth Vader miał powrócić, to byłby już szczyt wszystkiego. Przez 3 części z nim walczyli i tutaj se powróci i teraz walnie tekst do innego bohatera typu: Jestem twoim dziadkiem?! Zgadzam się z kubelek0908 - tylko się śmiać. Udowodnij mi, że tego nie wymyśliłeś, a ci uwierzę i przeproszę.

32Polak

W Piątej Trylogii Darth Vader rozprawi się z użytkownikami odkopującymi stare posty.

32Polak

Gwoli ścisłości - spółka Lucasfilm została wykupiona przez Disneya więc zamim coś powiesz to się doinformuj. To ona dalej robi filmy SW - Disney tylko wtłacza piniędza.

hunters217

wystarczą mi dwie trylogie

master_Qba

Uwielbiam Gwiezdne Wojny wychowałem się na nich. Jeśli zrobią chłam a na pewno zrobią to obsmaruje ich na każdym portalu jakie znajdę. Etap Gwiezdnych Wojen miał być zamknięty ludzie którzy grali mają po 60-tce. Przeklęty Wold Disney jak by mało kasy czepali
Fakt że po 6 części jest pewien nie do smak ale tak ma zostać. Jeżeli ktoś czytał książki to Luk zakłada akademię i po jakimś czasie przechodzi na ciemną stronę mocy itd nie pamiętam dokładnie jak to było. ale proszę o nie kręcenie filmu bez ludzi z pierwowzoru.

ModyPolok

Disney ma gdzieś cały Expanded Universe i chyba nawet chcą zmieniać rzeczy w kanonie żeby im się wpasowały w film. Nie wspomnę już o zamknięciu LucasArts podczas prac nad Star Wars 1313 które zapowiadało się na jedną z fajniejszych gier. FD!

master_Qba

Tak i Battlefornta 3 zamknęli Ci..e a tak czekałem na nigo

ModyPolok

Jest przecież jeszcze Star Wars Battlefront: Renegade Squadron i Star Wars Battlefront: Elite Squadron.

master_Qba

98% skończonej gry a tu taka farsa powinni im spalić ten Disney razem z jego prezesami

master_Qba

Nie mogą. Lucas gdy sprzedawał prawa, sprzedał je pod warunkiem nie naruszania kanonu.

The_Fallen

rzucam tutaj cytat z wookiepedia na temat wszystkich książek i komiksów czyli całego tak zwanego expanded universe " On April 25, 2014, Lucasfilm Ltd. announced that in preparation for the upcoming sequel trilogy, the Expanded Universe would not appear in any future Star Wars materials; past tales of the Expanded Universe will be printed under the Star Wars Legends banner, and a new continuity has been established that consists only of the original six films, the Star Wars: The Clone Wars television series and film, and all future material from that point onward. Though past elements of the Expanded Universe have been declared non-canon as a whole, they remain a resource for future Star Wars material to reference elements of the EU, thus bringing these elements into the new continuity as canon."

miazi

http://starwars.wikia.com/wiki/Star_Wars_Legends link

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
The_Fallen

Lucas źle zrobił. Jestem pewien, że gdyby sprzedał prawa np. Warner Bros. (miał z resztą z nimi do czynienia podczas kręcenia "Wojen Klonów) to sprawa by wyglądała inaczej. Disney prowadzi dzisiaj bardzo agresywną politykę firmy - odchodzi od znanych kreskówek i staje się popkulturowym monstrum, pożerającym kolejne wytwórnie. To już nie jest stary, dobry Disney. Chyba wszyscy wiemy lub pamiętamy, gdy jeszcze na początku lat 2000 prowadził on politykę kreskówek i produkcji typowych dla niego, a tymczasem Gwiezdne Wojny rozwijały się niezależnie u Lucasa. Sensowna wytwórnia zamiast trzepać kasę na kolejnych filmach, wzięłaby się raz a dobrze za rekonstrukcję starych części, ewentualnie nakręciliby jakiś serial, a pieniądze czerpali by z własnych produkcji.

ModyPolok

To nieprawda bo Lucas o stworzeniu epizodów 7-9 mówił już wiele lat temu.

Dj_Kid

OK ja wiem że Lukas chciał zrobić kolejna trylogię, to mógł to zrobić a nie sprzedać Kaczorowi Donaldowi:( Obym się mylił i Filmy wyjdą zajebiste. Dodatkowo EA dostało pełne prawa do gier z serii Star Wars - to będzie kopanina błędów, bugów. Obym i w tym wypadku się mylił bo DICE ostatni lubi robić chłam lub tak zwanego odgrzewanego kotleta:(

ocenił(a) film na 1
ModyPolok

EA to nie jest faktycznie najlepszy wydawca gier (choć tytuły są dobre, to jest mnóstwo babrania z Origin, mikropłatnościami i innymi duperelami). Gry za czasów Lucasarts chodziły bez żadnych przeszkód, po prostu instalowało się grę i koniec. A tytuły były ambitniejsze, świeższe.

użytkownik usunięty
hunters217

Jeb...ne ciule będę eksploatować życie rodziny skywalkerów że wyjdzie jeb...na telenowela typu moda na sukces. Czy fani oczekują powrotu jednych i tych samych postaci? Niech w końcu nakręcą coś z czasów naprawdę ciekawych od wojny Nadprzestrzennej 5000BBY do czasów wielkiej wojny Galaktycznej 3681BBY to jest najciekawszy okres. Wielkie postaci po obu stronach.

ocenił(a) film na 1

I byłyby wreszcie tytułowe GWIEZDNE WOJNY. Bo obecne "wojny" z części VII i VIII to jest jakaś partyzantka.

hunters217

Ile będzie tych trylogii??? Trzy to rozumiem ale teraz się dowiaduje że będzie sześć???!!!

torujec

Dokładnie to będzie ich 8. 7 będzie o zemście klonów na userów filmwebu, zaś ósemka będzie opowiadała o konflikcie między fandomem a Disneyem.

hunters217

imperium wskrzesza darta vadera, a rebelianci yode, macae windu, i obi-wana kenobiego

hunters217

NIECH VADERA OŻYWIĄ JAK DINOZAURY Z JURRASIC PARK/WORLD.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hunters217

a co mają być jeszcze inne trylogię ? fajnie by było i jak by Hayden zagrał też było by dobrze. :) ale nie za 10 lat tylko w najbliższych latach .

hunters217

Vader już nie powstanie. A nawet gdyby to kiedy ona miałaby być? Między 1 a 6 częścią jest przepaśc 16 lat, a 3 i 7, 10 lat. Więc czwarta będzie 2028?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones