PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671050}

Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie

Star Wars: The Rise of Skywalker
5,9 86 794
oceny
5,9 10 1 86794
4,6 47
ocen krytyków
Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie
powrót do forum filmu Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie

Reżyser

ocenił(a) film na 3

Na D23 oficjalnie potwierdzili, że Colin Trevorrow został reżyserem epizodu IX. Jak dla mnie jest to słaby wybór, ale mam nadzieję, że Disney wie co robi.

ocenił(a) film na 3
Ghostface_22

http://www.starwars.com/news/colin-trevorrow-to-direct-star-wars-episode-ix

Ghostface_22

jakiś czas temu na filmwebie widziałem że chcą na reżysera dać Abramsa bo na 8 część jest już reżyser

ocenił(a) film na 3
Borsu_2

Mam nadzieję, że wróci na ostatnią część, bo Trevorow jest marnym reżyserem, z kolei Abrams wykonał nieziemską robotę przy Ep. VII i przynajmniej czułbym się spokojny o zwieńczenie nowej trylogii :)

Borsu_2

Colin Trevorrow??!! Boże powiedzcie że to nieprawda @Borsu_2 to plotki jakieś? daj link . Bede sie modlil zeby Abrams jednak powrocil

ocenił(a) film na 3
Gregor4567

http://star-wars.pl/News/19734,Colin_Trevorrow_rezyserem_Epizodu_IX.html

ocenił(a) film na 1
Gregor4567

Spokojnie, Abrams reżyseruje. Ale za parę tygodni info, że reżyseruje Patryk Vega :P

użytkownik usunięty
Ghostface_22

https://www.youtube.com/watch?v=WWaLxFIVX1s

ocenił(a) film na 4
Ghostface_22

może być słabo:/ j.j. to był strzał w 10tke

Ghostface_22

Po obejrzeniu Jurassic World stwierdziłem, że lepiej żeby ten człowiek trzymał się z dala od GW, bo obawiam się że to będzie strzał w stopę dla serii i to w ostatnim epizodzie...

ocenił(a) film na 10
cahir_5

Ja nie rozumiem tego wyboru. Co się za nim kryje? Przecież nie kasa i reklama, bo po Jurrasic World, lepiej oddać film w ręcę Lucasa niż tego dziadygi. Tylu jest reżyserów z finezją, wyobeaźnią, techniką. Czemu nie reżyser imperium kontratakuje (wed.mnie najlepiej zrobiona część) czemu nie znów Abrams?

nillvo

Pewnie chcą, żeby każdy film był inny. Ale fakt, Abrams lepszy od Trevorrowa. Nie skreślam typa, ale po Jurassic World po prostu w niego nie wierzę.

użytkownik usunięty
nillvo

Niech posadzą Duncana Jonesa na stołku reżyserskim! Talent większy, umysł światlejszy niż Abrams i Trevorrow razem wzięci, prócz tego on i Rian Johnson to prywatnie ziomale.

ocenił(a) film na 2
nillvo

"Czemu nie reżyser imperium kontratakuje" - Może dlatego, że nie żyje.

użytkownik usunięty
nillvo

z tym reżyserem Imperium serio? jak można nie wiedzieć że nie żyje -,-

Ghostface_22

Rey będzie uciekała przed Rancornem w szpilkach :)

użytkownik usunięty
Ghostface_22

czemu? według mnie zrobił całkiem fajny Jurassic World :) jestem dobrej myśli

ocenił(a) film na 3

Bo według mnie zrobił całkiem średni i głupi film.

Ghostface_22

JJ abrams będzie reżyserem tej części ,i to dla mnie źle oznacza .

Ghostface_22

ciekawe w ktorym momencie disney potwierdzil ze wie co robi, zepsuli gwiezdne wojny i tyle, wstyd i hanba

ocenił(a) film na 2
Ballin

Na pewno zdarzył się moment, że Disney stwierdził, że wie co zrobił nie tak: www.slashfilm.com/the-last-jedi-china/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones