PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=328812}

Starcie tytanów

Clash of the Titans
6,3 125 263
oceny
6,3 10 1 125263
4,3 13
ocen krytyków
Starcie tytanów
powrót do forum filmu Starcie tytanów

O ile dobrze mi się wdaje, Io miała pomagać Perseuszowi... Miałam niestety wrażenie, że była tylko "zapchajdziurą" w całym filmie i w ogóle nie była potrzebna bohaterowi, bo potrafiła z nim tylko uciekać... :/ Ta dziewczyna drażniła mnie przez cały film. :/

użytkownik usunięty
kira16

Io pomagała Perseuszowi psychicznie. I to ona mu się najbardziej spodobała (na końcu są przecież już razem , jako przyszła para) więc mógł mieć power wiedząc, że jest blisko (przynajmniej do jej śmierci). Pomogła mu także rozgryźć Meduzę oraz była bardzo dobrym informatorem - znała wszystkie historie, włącznie z jego własną. Wiedziała także jak dostać się do podziemi oraz walczyła ze skorpionami. "Zapchajdziura"? Really? ;)

ocenił(a) film na 3

O tak klasyczna bzdura z cyklu "będę z Tobą duchem". Jakby ten film miał za mało nudnych klisz ;p

ocenił(a) film na 1
kira16

A najlepsze że w mitologii Io była pra pra pra pra pra pra babką Perseusza która również była kochanką Zeusa przemienioną później w krowe przez Herę.

ocenił(a) film na 7
Atena_

to nie film dokumentalny oparty o 'fakty autentyczne', a tylko luźna inspiracja na potrzeby filmu fantasy

ocenił(a) film na 6
DoktorNaukMagicznych

fakt autentyczny. ekipa nie dotarła na czas na łąkę jak Io była przemieniana w krowę, żeby to pokazać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones