PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34562}

Statek widmo

Ghost Ship
6,1 44 723
oceny
6,1 10 1 44723
3,8 4
oceny krytyków
Statek widmo
powrót do forum filmu Statek widmo

Pytania

ocenił(a) film na 7

Jak to było z tym złym facetem ? On najpierw zabił ludzi na 1 statku jako człowiek a pozniej musiał
odkupić to u diabla po śmierci czy po prostu nie znamy jego przeszłości ? Tam były wspomniane 2
statki przy czym w tym pierwszym przeżyła jedna osoba. To o niego chodziło ? Ile tych dusz miał
zebrać ? Ktoś mógłby mi to wytłumaczyć ? Obejrzalam dzisiaj i jestem bardzo zaciekawiona :)

ocenił(a) film na 7
Sophie96

dołączam się do pytania i mam jeszcze jedno. Na końcu widać gościa jak wchodzi na kolejny statek. Czy można się domyślać że i ten zatonie bo Pan Zły zbiera dusze od nowa?

ocenił(a) film na 7
Demoniczna_Wiedzma

Jeżeli chodzi o Twoje pytanie to wydaje mi się, że masz rację tylko mimo wszystko nie wiem po co mu to złoto.. pewnie dla kolejnych poszukiwaczy.. hmm

ocenił(a) film na 8
Sophie96

Pod tym względem jest trochę niejasności, ale jeśli chodzi o ten pierwszy statek to duch kapitana przekazuje Murphiemu zdjęcie tej osoby na którym widnieje nie kto inny jak Ferriman.

O liczbie dusz nie było konkretnie powiedziane, było chyba wspomniane aż statek będzie pełny lub gdy dusz będzie wystarczająco.

O jego przeszłości wiadomo tyle że był tą jedną osobą na pierwszym statku, i na logikę już wtedy pracował dla księcia ciemności ponieważ miał ze sobą złoto, czyli wabik. Członkowie załogi zostali z tego co było widać w retrospekcji dziewczynki zachęceni do rzezi przez złoto jako nagrodę. A dzięki rzezi pozyskał dodatkowe dusze (naznaczenie piosenkarki po popełnieniu zabójstwa).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones