PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624142}
5,4 2 777
ocen
5,4 10 1 2777
Static
powrót do forum filmu Static

Taki sobie.

ocenił(a) film na 5

Pomysł dokładnie ten sam co w filmach "Szósty zmysł" czy "Inni". Tylko, że tamte filmy byłe świetne, a ten tylko taki sobie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
hal9000_mk2

Nic nie straciłeś. Film jest tak nudny...

ocenił(a) film na 8
ocenił(a) film na 5
batesmotel27

Podpisałeś się? Bo patrząc na to jak oceniasz filmy, muszę przyznać ci rację - jesteś trollem.

ocenił(a) film na 8
cyfrowy_baron

Tak jestem

ocenił(a) film na 8
cyfrowy_baron

Napisałem troll,bo dałeś do zrozumienia komuś kto nie widział Inni,że są na tej podstawie. Bla zresztą inni to dla mnie film,który dobre kilka lat mam w głowie.

ocenił(a) film na 5
batesmotel27

Nie na podstawie, tylko dokładnie według tego samego pomysłu. Czytaj ze zrozumieniem.

"dałeś do zrozumienia komuś kto nie widział Inni,że są na tej podstawie."

No i co ma piernik do wiatraka? Jesteś jakiś dziwny. Czytasz bez zrozumienia i używasz zwrotów, których nie rozumiesz.

ocenił(a) film na 8
cyfrowy_baron

W szkole zawsze miałem z tym problem. Ale jak podajesz taki tytuł jak Szósty zmysł,to jest już wiadome,że te filmy mają podobny finał.Jednak ja nie potrafię ci lepiej wytłumaczyć gdyż mam problem czytania ze zrozumieniem.

ocenił(a) film na 5
batesmotel27

No zauważyłem, że masz jakieś problemy. Nie przyszło ci do głowy, że może wcale nie chodzi o podobne zakończenie, tylko podobieństwo fabuły ogólnie, a nie w szczegółach. Ale co tam, przecież sam napisałeś, że nie szło ci najlepiej w szkole, więc rozumiem dlaczego nie rozumiesz.

ocenił(a) film na 8
batesmotel27

Masz rację, baronek ostro trolluje, nie tylko tu.

ocenił(a) film na 5
angeldog

No proszę wsiowy filozof - jak ktoś go nazwał - się odezwał. Jakby tego brakowało wypowiada się o filmie, którego nie oglądał. I kto tutaj naprawdę trolluje.

ocenił(a) film na 8
cyfrowy_baron

Nie widział i ocenił na 5. Troll pastuch cham - umyślnie bez przecinków, bo jest 3w1. I dalej trolluje, nawet o sens przestał dbać.

ocenił(a) film na 5
angeldog

Jesteś coraz bardziej rozsierdzony. Jak będziesz się tak napinał to ci żyłka pierdząca pęknie. I przestań trollować, bo przejrzałem twoje posty i żaden nie zawiera merytorycznej wypowiedzi. Wszystko twoje komentarze to pyskówki. Ty po prostu nie wiesz o czym piszesz. No i brak ci wyczucia smaku i gustu, skoro taki gniot jak ten film oceniłeś na 8. Średnia ocena wskazuje, że większość widzów ocenia ten film na 5.5 czyli tak samo jak ja. Stanowisz margines społeczny im szybciej się z tym pogodzisz, tym lepiej dla ciebie.

ocenił(a) film na 8
cyfrowy_baron

Kłamiesz, jak zawsze zresztą.

ocenił(a) film na 8
angeldog

Nie karm tego trolla,bo on tym się podnieca.pozdrawiam

ocenił(a) film na 5
batesmotel27

Zauważyłem właśnie, że jak komuś brakuje argumentów, to używa określenia "troll" jkaby to mogło na kimś zrobić wrażenie i cokolwiek by znaczyło.

cyfrowy_baron

Widać, że nie głupi z ciebie facet i w odróżnieniu od twoich przedmówców potrafisz się wysłowić, więc po co wdajesz się w dyskusję z gimbusami. Przecież czytając ich nieskładne wypowiedzi od razu da się zauważyć, że prezentują poziom szkoły podstawowej, to znaczy teraz to gimnazjum. Nie warto dyskutować z dzisiejszą młodzieżą, bo nie potrafią składnie jednego zdania sklecić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones