PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624142}
5,4 2 777
ocen
5,4 10 1 2777
Static
powrót do forum filmu Static

zakonczenie zepsute

ocenił(a) film na 6

Nie podobało mi się zakonczenie, nie lubię watkow z duszami, ktore nie odeszly. Poza tym całkiem przyzwoity film ale szału nie ma.

golkas0

SPOILER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SPOILER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!SPOILER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 8
golkas0

Dokładnie - wypadałoby najpierw opisać wypowiedź jako spoiler, bo przypuszczalnie Ci, którzy jeszcze nie oglądali nie chcą znać zakończenia jeszcze przed seansem....

golkas0

Nie obejrzałem zakończenia - nie dotrwałem do końca - film wynudził mnie na maksa - 3/10 !!! - nie powrócę do niego !

golkas0

dzieki matole za spojler

ocenił(a) film na 6
milenasy

Powinno się takim dawać młotkiem po paluchach, na drugi raz by się chociaż zastanowił.

ocenił(a) film na 4
golkas0

Ja zupełnie odwrotnie lubię zjawiska paranormalne choć w tym filmie akurat się tego nie spodziewałam i w gruncie rzeczy poprawił mi ocenę bo w połowie filmu odbierałam znudzone spojrzenia od chłopaka;) aczkolwiek wytrzymał do końca żeby rzec " co ty mi włączyłaś " ale to dlatego,że raczej obydwoje nie lubimy filmów na kopyto nieproszonych gości.
Gdyby był trochę bardziej emocjonujący, i miał narratora to mógłby być całkiem dobry. Ale kto nie widział niech bada sam ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones