PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=436696}

Step Up 2

Step Up 2: The Streets
6,8 124 057
ocen
6,8 10 1 124057
4,0 8
ocen krytyków
Step Up 2
powrót do forum filmu Step Up 2

Muszę przyznać, że po przeczytaniu Waszych recenzji podeszłam do "Step 2" bardzo sceptycznie, nie spodziewałam się jednak, że film tak bardzo mi sie spodoba - ba! przebił jedynkę o głowę.
Rzadko kiedy kontynuacja jest lepsza, w przypadku "Step 2" jednak nie mam żadnych wątpliwości - film jest świetny!
Gra aktorska na wysokim poziomie, świetny humor, bardzo dobry scenariusz i oczywiście taniec - nie nudziłam się ani przez chwilę, a przyznam się szczerze, że część pierwsza w ogóle mnie nie olśniła, nie zrobiła na mnie wrażenia, tutaj od samego początku wczułam się w losy głównej bohaterki, czułam, że wiem o co w tym wszystkim chodzi, czułam ich taniec!
Jeszcze raz dodam, że gra aktorów jest bardzo dobra a humor naprawdę świetny - choćby scena w której grupa chce przekonać Andie by z nimi wystąpiła i w której Jenny Kido (Mari Koda) przekręca zdanie jest rewelacyjna!;)
Podsumowanie Step Up 2 bardzo bardzo mi się podobał i na pewno będę do niego wracała z prawdziwą radością :)

flowergirl

A ja uważam, że zarówno jedynka i dwójka były świetne... No cóż, to już jest kwestia gustu...

ocenił(a) film na 8
flowergirl

Zgadzam się... w połowie:D oczywiście Step Up 2 o niebo lepszy od jedynki... ale jedynka też BOSKA:D tylko że w dwójce było więcej humoru... bo w jedynce umarł ten mody i ogólnie troszki to smutne było... a dwójka BOSKA:) najfajniejsze (tu powtórzę to co napisałaś)to to jak ta Chinka przekręca zdanie:) I ogólnie chinka RLZ:):):P:P fajne też było to jak oni tańczyli co się "bili" i Jenny Kido z Monsterem zaje*biście tańczyła:D

ocenił(a) film na 10
Mala_Lady_Punk

Jak dla mnie to jedynka jest najlepsza, chociaż dwójce tez niczego nie brakuje. W jedynce po prosty była lepsza fabuła i jakoś tak bardziej mnie przekonywało. Poza tym, "Step Up" zawierał połączenie dwóch odmiennych sposobów tańczenia w świetną całość, w "Step Up 2" zabrakło baletu kosztem breakdance'u i to niestety bije po oczach jak ktoś widział jedynkę. Ale tak w ogóle obydwa filmy są moimi ulubionymi i chętnie do nich wracam cały czas :D

ocenił(a) film na 5
flowergirl

Jedynka słaba podobnie jak i reszta części tylko dwójka jest warta obejrzenia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones