Step Up 3 (2010)

Step Up 3D

Luke, członek ulicznej grupy tanecznej, zbiera ludzi, u boku których chce stawić czoła konkurencyjnemu zespołowi podczas zbliżających się mistrzostw.

Step Up 3 (2010): zwiastun nr 1 ...

"Step Up 3D" jest dokładnie taki, jakim być powinien film o tak jednoznacznym tytule.  Ten obraz oglądać warto tylko i wyłącznie dla tańca i muzyki. Tu twórcy nie zawiedli. czytaj dalej

zdaniem społeczności pomocna w: 57%

obsada

(202)
pokaż:
 
Rick Malambri Rick Malambrijako: Rick Malambri Luke
Rick Malambri jako Luke
Adam G. Sevani Adam G. Sevanijako: Adam G. Sevani Moose
Sharni Vinson Sharni Vinsonjako: Sharni Vinson Natalie
Sharni Vinson jako Natalie
Alyson Stoner Alyson Stonerjako: Alyson Stoner Camille
Keith Stallworth Keith Stallworthjako: Keith Stallworth Jacob
Kendra Andrews Kendra Andrewsjako: Kendra Andrews Anala
Stephen Boss Stephen Bossjako: Stephen Boss Jason
Martín Lombard Martín Lombardjako: Martín Lombard Bliźniak Santiago
zobacz pełną obsadę

ocena aktorów w filmie

Adam G. Sevani
rola: Moose
9,2 501 głosów
Rick Malambri jako Luke
Rick Malambri jako Luke
8,6 260 głosów
Martín Lombard
rola: Bliźniak Santiago
8,4 106 głosów
Alyson Stoner
rola: Camille
8,4 234 głosy
Sharni Vinson jako Natalie
Sharni Vinson jako Natalie
8,2 222 głosy

Luke (Rick Malambri) jest tancerzem ulicznym. Jego dom to stary magazyn w Nowym Jorku. Miejsce to jest rajem dla młodych ludzi z całego świata, którzy kochają taniec i muzykę. Jedyną rodziną Luke’a są członkowie grupy House of Pirates, z którymi codziennie ćwiczy, aby pokonać swoich odwiecznych rywali z konkurującej ekipy House of Samurai. Nieubłaganie zbliża się wielki dzień międzynarodowych mistrzostw w tańcu. Luke wyrusza w miasto na poszukiwanie nowych, utalentowanych tancerzy, którzy pomogą mu wzbogacić skład jego grupy i tym samym zwiększą szansę na wygranie głównej nagrody w turnieju. Chłopak poznaje Natalie (Sharni Vinson) i Moose’a (znany ze „Step Up 2” rewelacyjny Adam Sevani). Między Lukiem i dziewczyną rodzi się uczucie, jednak młoda tancerka kryje sekret, który może zniszczyć iskrzącą między nimi miłość i zaprzepaści szansę na wygranie mistrzostw. W ostatnim momencie z pomocą przychodzą sprowadzeni przez Moose’a starzy członkowie ekipy z Maryland School of Arts. Czy zdążą jeszcze przygotować się do zwycięstwa w turnieju?

 • Trójwymiarowe kino taneczne to nie lada gratka dla fanów gatunku. To po prostu trzeba zobaczyć w kinie. Usiąść wygodnie w fotelu, założyć okulary i dać się ponieść muzyce i tańcowi. A teraz na poważnie. Jon Chu postanowił zaoferować nam kino, które w ... czytaj dalej

  zdaniem społeczności pomocna w: 63%
 • Taniec nie może się znudzić - z takiego założenia prawdopodobnie wyszli twórcy "Step Up 3D", dlatego postanowili kontynuować taneczną serię i po raz trzeci serwują nam taneczną historię z miłością w tle. Film pokazuje dalsze losy Moosa, jednego ze ... czytaj dalej

  zdaniem społeczności pomocna w: 45%

pozostałe informacje o filmie
Step Up 3

muzyka:
zdjęcia:
na podstawie:
 
oceń twórców
boxoffice:
 • $42 400 223 w USA
 • $116 891 586 poza USA
budżet:
$30 000 000
dystrybucja:
Monolith Films
studio:
 • Summit Entertainment (
  • przedstawia
  )
 • Touchstone Pictures (
  • przedstawia
  )
 • Offspring Entertainment (
  • współudział
  )
inne tytuły:
Step Up 3D
 • (wersja 3d) Polska

(więcej...)
 • Po bitwie w toalecie, Moose ucieka i przewraca się, jednocześnie gubiąc czapkę. W następnej scenie jego czapka jest znów na głowie, mimo, że jej nie dotykał.
 • W domu Gwai, gdy Moos (Adam G. Sevani) wjeżdża rowerem, rozbija kurek od wody i mówi do chłopaka, że idzie po ręcznik, na rękach nie ma ochraniaczy, ale następnej scenie już tak (zbyt krótki czas przejścia kamery, by zdążył je założyć)

 • W scenie w domu Gwai, gdzie trzech beboy' i z Piratów wchodzi na scenę i zaczynają tricki na głowie, po prawej stronie środkowego chłopaka jest Carlos w niebieskiej bluzie. Po zmianie ujęcia widzimy go jednak po lewej, a potem znów po prawej.
zobacz wszystkie tematy na forum

twórcy strony zobacz więcej

Cieszymy się, że Ty też masz łeb pełen filmów i chcesz podzielić się swoją wiedzą z innymi.
Niniejsza strona została utworzona dzięki takim jak Ty! Najwięcej treści dodali:

Dowiedz się więcej o