PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=509843}

Stone

5,9 20 938
ocen
5,9 10 1 20938
4,5 4
oceny krytyków
Stone
powrót do forum filmu Stone

Dobry Film

ocenił(a) film na 8

Ja nie wiem skąd ta krytyka!
film jest naprawdę dobry!
dramat psychologiczny bez dwóch zdań!

Hoffman_3

Moim zdaniem aktualna ocena filmu jest wręcz bolesna. Mnie film strasznie wciągnął i nie nudziłem się ani przez chwilę. Czekałem tylko jak to się skończy czy Norton jednak zemści się na De Niro, czy będzie go może prześladował...(nie kończę aby uniknąć spojlera)
Norton uważam, że jedna z jego lepszych ról jakie miałem okazję zobaczyć. De Niro trzyma poziom biorąc pod uwagę, że ostatnio gra w samych szmirach to także kawał dobrego aktorstwa. Jovovich jestem wręcz zaskoczony taką rolą i nie wiedziałem, że posiada taki seksapil.
Może trochę za dużo religii, nie lubię aż takiego nacisku na tę kwestię. Z tym związani De Niro oraz Norton i co za tym idzie przesłanie typu kto wierzy ten dalej zajdzie i będzie czerpał większą przyjemność z życia.

ocenił(a) film na 7
max003

"...Jovovich jestem wręcz zaskoczony taką rolą i nie wiedziałem, że posiada taki seksapil."

yyyy gdzies ty sie koles uchowal, Mila to sam sex, boska, nieziemsko seksowsna, oczy boskie. W kazdym filmie jest do zjedzenia.

ocenił(a) film na 7
Hoffman_3

całkowicie się zgadzam z twoją wypowiedzią i ją popieram film jak dla mnie jest dobry

mazi2110

100% zgody! Naprawdę dobry film i trudny do zagrania, bo w sumie "nic się nie dzieje" - ale to jest siła tego filmu.
Co do Stone - on naprawdę przeszedł przemianę, dlatego jego "zemsta" była wykluczona. Norton świetnie to zagrał!

ocenił(a) film na 8
pan_troglodytes

Spoiler!

Hoffman_3

Ja też nie mogłam uwierzyć jak zobaczyłam tak niską ocenę. I podzielam waszą opinię, że ten film jest naprawdę dobry. Oczywiście De Niro i Norton jak zawsze rewelacyjni :)

ocenił(a) film na 7
Hoffman_3

Krytyka bierze się stąd, że nie ma w tym filmie zawrotnych akcji, a do tego trzeba jeszcze cały seans wysilać umysł, o co przy chipsach i piwie nie jest łatwo.

ocenił(a) film na 10
Hoffman_3

film jest świetny! Wątek religijny urozmaica fabułę tej historii.

ocenił(a) film na 8
Hoffman_3

Wg mojego zdania jest to najbardziej zaniżona ocena jaką widziałem do tej pory na filmwebie. Chyba najlepszy z ostatnich filmów z de niro. Świetna rola Milli Jovovich.

ocenił(a) film na 8
derjak

Pełna zgoda. Średnia ocena społeczności FILMWEBu jest bardzo myląca. Film jest świetny.

użytkownik usunięty
derjak

Bardzo dobry, świetnie zagrany przez całą czwórkę głównych bohaterów. Dobrze, że nie zasugerowałem się średnią na fw.

ocenił(a) film na 8
Hoffman_3

Też tak uważam i bardzo się cieszę, że nie zasugerowałam się oceną na FW. Film wciągający, świetnie zbudowany klimat, doskonały Edward Norton.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones