PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=594357}

Strażnicy Galaktyki

Guardians of the Galaxy
7,5 250 929
ocen
7,5 10 1 250929
7,0 43
oceny krytyków
Strażnicy Galaktyki
powrót do forum filmu Strażnicy Galaktyki

Zabawny

ocenił(a) film na 6

Zabawny film, ale caly problem polega na tym, ze jest po prostu nudny i na maxa schematyczny. To
co wydarzylo sie w tym filmie, stalo sie tez w wielu innych w innej formie.

ocenił(a) film na 9
Viollipop

Naprawde? Pokaz podobny film w takiej konwencji

ocenił(a) film na 6
Himiteshu

Chodzi mi o to: jest zly pan, niszczy wszystko, odlatuje, brygada ratownicza atakuje jego baze, baza rozwalona. Nie da sie zaprzeczyc, ze to bylo w wielu filmach. Nie przyczepiaj sie tylko dlatego, ze tobie film sie podobal bardziej niz mi.

ocenił(a) film na 9
Viollipop

Kazdy komiks o superbohaterach ma taki schemat moze dlatego

użytkownik usunięty
Viollipop

Nie wiem skąd wytrzasnąłeś ten schemat, bo zgadza się tylko "jest zły pan", aczkolwiek w tym filmie niejeden :)

ocenił(a) film na 6

Chodziło mi bardziej o coś w stylu finalnego bossa, tak jak jest w grach komputerowych.

użytkownik usunięty
Viollipop

Finalny boss jest w każdym filmie akcji, thrillerze oraz horrorze. W tym filmie finalny boss był prawie sparodiowany.

ocenił(a) film na 6

Nie zgodzę się, bowiem finalny boss jest w wielu, wielu filmach typu właśnie Strażnicy Galaktyki. A w horrorach, thrillerach rzadko się zdarza.

ocenił(a) film na 9
Viollipop

Też jest jakas zla postac czy stwor i to przez caly film wiec tym bardziej nudne

użytkownik usunięty
Himiteshu

10/10>? fajny gust nie ma co....

ocenił(a) film na 8

Jak widać nasze społeczeństwo musi jeszcze dorosnąć do tego stylu. Nie jestem w stanie znaleźć negatywnych recenzji tego filmu na świecie więc chyba z nami, Polakami coś jest nie tak.

ocenił(a) film na 1
ScottenPL

Doskonale, czytaj zagraniczne recenzje i na ich podstawie buduj "swoje" zdanie. Gratulacje! Dorosłeś do poziomu postępowego społeczeństwa zachodniego!

Na marginesie: http://reelfilm.com/jgunn.htm#guard

ocenił(a) film na 8
Viollipop

Trudno wymyślić coś oryginalnego za tyle lat tworzenia opowieści/historii, zaczynając od starożytności. Można by rzec iż każdy dzisiejszy film to coś co już było; różnią się tylko aktorzy, sceneria, koncept, wykonanie.

ocenił(a) film na 9
Twarda

W sumie racja

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones