PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=597224}

Strażnicy marzeń

Rise of the Guardians
7,5 81 468
ocen
7,5 10 1 81468
6,2 10
ocen krytyków
Strażnicy marzeń
powrót do forum filmu Strażnicy marzeń

Film całkowicie mnie oczarował. Bardzo bym liczyła na drugą część. Czy ktoś ma co do tej sprawy jakieś info?

ocenił(a) film na 10
Serrrrrr9843

Nie wiem nic ale też chciałabym zobaczyć 2 cześć więc dołączam się do pytania

ocenił(a) film na 10
Serrrrrr9843

Są pogłoski,że druga część wyjdzie między 2015-2016.

Zocha212

A skąd te pogłoski?

Z tego co ja wiem, nic jeszcze nie jest pewne, jest założona petycja "Make ROTG2!", która trochę uzyskała głosów - to wszystko.
Myślę, że twórcy zostawili sobie otwarte drzwi, by zrobić drugą część, ale na razie nic nie mówią, czy zrobią, czy też nie. M

ocenił(a) film na 10
Circus19

Przeczytałam to kiedyś na jakimś forum :)

Zocha212

Cóż, czasami lepiej uważać na informacje na forach, bo już raz wkręcili cały fandom z imieniem pewnej bohaterki w książce i teraz na DeviantArt zamiast podpisywać prace jej prawdziwym imieniem nadal podpisują fałszywym, tak samo z tagami na Tumblr.

ocenił(a) film na 7
Serrrrrr9843

Szczerze mówiąc nic o tym nie wiem, lecz patrząc na to jak niewiele postaci użyto można mieć nadzieję na kolejną część. Ciekaw jestem kogo tym razem wezmą na czarny charakter - może Generała Mroza? ;D

doliwaq

Tak naprawdę to można dać jeszcze kilka bardzo ciekawych postaci jak: Ombric Salazar, Katherine czy Nightlight, którzy byli głównymi postaciami w książce, razem z innymi Strażnikami. W ogóle nie rozumiem w pełni dlaczego nie było ich w filmie. Cóż. Co do antagonisty-Pitch ma jeszcze kilka asów w rękawie, nie martwmy się o nowego złoczyńce. :) Zresztą, możemy jeszcze dać Monkey Kinga, który zachęcony pewnym wynagrodzeniem zgodził się dla niego pracować (choć nie wiem czy po tym co zrobił mu w trzeciej części serii książek ma jeszcze w ogóle ochotę o nim słyszeć.;)). Mogą wymyślić nowego złoczyńce, ale według książki to Pitch był tym największym i najgroźniejszym. Oczywiście, wszystkie postacie które nadmieniłam są z serii "The Guardians", na której "bazował" (BAZOWAŁ to przesadzone słowo w tym przypadku) film.

ocenił(a) film na 8
Serrrrrr9843

Też bym chciała 2 część i nie mam potwierdzonego info ale te gify każą wierzyć, że powstaje, no chyba, że powstał jakiś dodatek o którym nikt nie mówi http://mvlans.tumblr.com/post/99657794403/baby-bunnymund-requested-by-anon

ocenił(a) film na 10
justyna_52

Przecież to wszystko było w filmie O.o jak ty oglądasz?

ocenił(a) film na 7
Serrrrrr9843

Nie bedzie na 100% bo jedynka zarobiła marną kwotą i przyniosła straty dla studia

ocenił(a) film na 8
OgladamTV

Straty nie przyniósł, choć trzeba przyznać, że nie zarobił zbyt wiele... za mało, żeby był sens robić kontynuację.

Serrrrrr9843

Gdzieś czytałam, że mają być jakieś filmy dodatkowe. Chyba takie krótkomentażowe. Jeden o historii pitch'a, drógi o Zębuszce i trzeci o Księżycu (MiM'ie). Niestety nie wiem czy to pewne info.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones